Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gullig väska  - Super gullig zara väska!
Gullig väska  - En fin väska med stjärna, varan har andvänts mycke och visar tecken på små skador!💞köparen står för frakt💞
Gullig väska - Säljer denna väskan från SHEIN! I jätte bra skick! Pris kan diskuteras❤️
Gullig väska med ett hjärta - Jätte gullig väska. Finns gott om plats. Det stora hjärtat finns bara på framsidan och det är silver/svart färg på väskan. Vid handtaget finns de lite hjärtan och det är kort. En axel väska.
Gullig väska - En handväska som kan användas till att ha sina nödvändigaste saker i, jätte fin till sommaren💕skriv om ni undrar något!
Gullig väska från h&m - Bra kvallitet förutom några fläckar!
Gullig väska - Sjukt fin och gullig väska. Väskan är vit med blommor på. Den är super bra och rymlig. 💕💕
Gullig mjuk väska
Gullig mjuk väska - 89 Gullig mjuk väska - 90

Gullig mjuk väska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En superfin väska som inte kommer till användning. Den är väldigt mjuk och har ett ställbart axelband. (Frakt tillkommer)

matilda333
matilda333
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Mönstrad kuvertväska från BeckSöndergaard - Använd gärna köp nu! Kan skicka imorgon och den 14 december💗
Svart handväska från Marc by Marc Jacobs - Cool svart handväska i mjukt skinn från Marc by Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och dekorativ bricka framtill. Väskan har dubbla handtag, dragkedja upptill och ett unikt innerfoder med grafiskt mönster i svart och vitt. Köpt för 4000kr som nyskick
YSL,, Saint Laurent väska  - Säljer denna väska köpt från Plick för några år sedan, har inget äktahetsbevis där av priset , inget som tyder på att den e fejk men säljer för 2000kr o den är bra skick
Grå/beige guld väska vintage style y2k 2000s - Snygg grå axelväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och dekorativa nitar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem samt flera fack inuti. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig väska med coola detaljer.
  Saint Laurent axelväska - Snygg svart axelväska från Saint Laurent med quiltad design och guldiga kedjor. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Louis vuittoun axelväska  - Högst bud får den!💕 helt ny skick!
Goyard plånböker med ikoniskt mönster - Snygga plånböcker från Goyard i grönt, grått, marinblått och blått. Skriv innan köp vilken färg och sånt och skriv vid frågor