Alla kategorier > Mode > Väskor
Miu Miu
Miu Miu - 0

Miu Miu

Storlek: x
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

4500 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Sjukt fin väska från Miu Miu!!! I bra skick men med ett litet hål på innefodret och lite slitet läder men inget som man tänker på eller syns tydligt. Köpt på vestire collective så äkthetskontrollerad💖💖💖

Malva
Malva
(30)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Miu Miu väska  - Helt ny och oanvänd. Har mycket utrymme inuti. Den har en axelrem till.
Miu Miu bow bag - Säljer den trendiga och sällsynta bow bagen ifrån miu miu. Det är en svart handväska i äkta skinn med dubbla handtag,silverfärgade detaljer runt hela väskan och rosetter på sidorna.💕Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt snygg design, dessutom med ett fack inuti! Väskan är i super skick, däremot finns det en liten fläck på insidan, men som tur aldrig syns😊                              Storlek:Small Mått:ca 15x25
Miu Miu väska  - Så fin väska från Miu Miu som tyvärr inte kommer till användning! Är köpt på vestiaire collective så äkthets kontrollerad 💓Väskan är i helt okej skick, innerfodret har gått sönder lite och skinnet är slitet på visa ställen 💘 Får med dustbag
Miu Miu - Supersnygg svart quiltad handväska från Miu Miu med guldiga detaljer och logotyp framtill. Väskan är i skinn och har både handtag och avtagbar axelrem. Stängs med dragkedja och har ett hänglås med Miu Miu-logga. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar.
Miu Miu väska - Så fin väska från Miu Miu som tyvärr inte kommer till användning! Är köpt på vestiaire collective så äkthets kontrollerad 💓Väskan är i ganska bra skick, innerfodret har gått sönder lite och skinnet är slitet på visa ställen 💘Pris kan absolut diskuteras vid snabb affär!! 🤗🤗
Miu miu handbag - Brand new, comes with a box, leather material
Miu Miu väska - Så fin väska från Miu Miu som tyvärr inte kommer till användning! Är köpt på vestiaire collective så äkthets kontrollerad 💓Väskan är i ganska bra skick, innerfodret har gått sönder lite och skinnet är slitet på visa ställen 💘Pris kan absolut diskuteras vid snabb affär!! 🤗🤗
Svart quiltad axelväska från Miu Miu - Säljer en svart axelväska från Miu Miu i mjukt skinn med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett elegant format, dragkedja upptill och tydlig logga framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Väska  - Väska med kedja
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Louis Vuitton Speedy 30 - Säljer denna snygga Louis Vuitton speedy 30 väska! Väskan är i fint vintage skick! Lås medföljer ingen nyckel!
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Väska  - Helt ny
Handväska  - Säljer en snygg handväska i blått denimtyg med ikoniskt monogrammönster. Väskan har guldfärgat lås, beige och rött skinnhandtag samt gul insida. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt cool detalj till din outfit. Väskan är helt ny inköpt alltså aldrig använd.