Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska från mango - Otroligt fin väska från mango. Fin färg och modern. Hjälper en vän att sälja den. Kom gärna för föer bilder.  Pris kan diskuteras.
Väska MANGO - Söt väska från Mango💗
Väska Mango - Söker denna väska från Mango
Mango väska  - En fin väska från mango, säljer då den ej kommer till användning💕✨
Väska från mango  - Väska från mango
Väska från mango - Väska som inte längre kommer till användning. Passar jättebra till skolan mm! Dock så har kanterna blivit skadade
Mango väska - Säljer en jätte fin väska från mango som jag har köpt i Köpenhamn. Jag säljer väskan för den kommer inte till användning lägre. Det är några fläckar på men syns knappast! Om ni är intresserade på att köpa väskan så skriv till mig innan ni köper den💓
Mango väska
Mango väska - 89 Mango väska - 90

Mango väska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: Mango
Färg: Brun

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

tryck INTE på KÖP NU! skriv till mig ist Helt nyköpt, använd en gång. Säljer för att det skar sig med mina jackor annars super fin väska

Amandasundgren
Amandasundgren
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Ljusrosa quiltad handväska Miu Miu - Säljer en ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett snyggt mönster, dragkedja upptill och både handtag och axelrem. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med unik look.
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild medföljer. Fraktar så snabbt som möjligt
Väska - Helt ny
Grå handväska  - Säljer en ljusgrå handväska med silvriga detaljer och dragkedja. Med väskan tillkommer även ett långt band som syns lite på sista bilden. Skriv för bättre bilder, frågor eller mått!
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
Svart axelväska med fransar - Cool svart axelväska i skinn med snygga fransdetaljer och silverfärgade metalldelar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt en praktisk dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha plats för allt du behöver.
Beige och svart handväska - Snygg handväska  i beige canvas med svarta detaljer och handtag i skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har ett stilrent, klassiskt utseende med rund form.