Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig & Voltaire väska - Zadig & Voltaire väska som inte kommer till användning längre. Den har använts och har några slitningar men är fortfarande i bra skick. Dustbag finns. Köpt för runt 3000kr. Skriv för egna bilder, pris kan sänkas för snabb affär!
Zadig & Voltaire väska  - Sparsamt använd Zadig väska! Köpte för 3500kr, säljer för 2000kr!
Zadig & Voltaire väska - Säljer denna väska som inte längre kommer till användning den är i väldigt bra skick därav pris❤️Köpt för ca 3650kr  i Paris 2022
väska från Zadig & Voltaire - Snygg svart handväska från Zadig & Voltaire i quiltat skinn med dubbla handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa dragkedjor framtill och ett stilrent mönster. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med plats för det viktigaste. Jätte fint skick inget tecken på användning skriv för flera bilder 💞hittar ej på hemsidan så tror inte den finns o köpa längre ! Väskan är i den större modellen
Zadig & Voltaire väska - Snygg svart axelväska från Zadig & Voltaire i skinn med cool ormmönstrad struktur. Väskan har en kedjerem i metall, dragkedja baktill och en stilren, avlång form. Perfekt för dig som gillar edgy detaljer och vill ha en väska som sticker ut.
Zadig & Voltaire väska - Säljer min älskade zadig väska❤️den är i fint skick men väl använd, fick den i present januari 2022 (har därav tyvärr inte kvitto). Den är köpt på deras hemsida och dustbag ingår! Ena kedjan har gått sönder (bild 5), men går säkert att byta ut/laga. 💘
Zadig & Voltaire väska - Säljer min väska från Zadig & Voltaie, den är i fint skick!
Zadig & Voltaire Väska - Svinsnygg Zadig & Voltaire väska. Den är äkta. Finns inte att få tag på denna modell längre. Passar till allt. Kan förekomma små defekter i form av skav, men inget som syns. Skriv för fler bilder eller om du har frågor.
Zadig & Voltaire väska
Zadig & Voltaire väska  - 89 Zadig & Voltaire väska  - 90

Zadig & Voltaire väska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: Zadig & Voltaire

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En super fin väska från Zadig & Voltaire. Väskan är i fint skick och säljs med ett långt och ett kort band.

Agnes Fornander
Agnes Fornander
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Väska  - En jättefin blå noella väska i bra skick! Köpt för 700 oc säljer för 350!
Liknande annonser
Visa alla