Alla kategorier > Mode > Väskor
Hand bag
Hand bag - 89 Hand bag - 90 Hand bag - 91

Hand bag

Storlek: Medium
Kategori: Väskor
Färg: Svart

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vacker han väska som passar allt✨🤩

Jasmine Ali
Jasmine Ali
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hand bag - En fin svart handväska jag köpte från Frankrike
Hand Bag - Svart handväska från Gina Tricot. I gott skick!
Hand bag - Hand bag. I bought it from second hand
Hand bag  - En helt ny väska,oanvänd komplett med en dammpåse för förvaring.
Hand väska  - Helt ny, aldrig använd
Guess hand bag - Detta är en riktig svart guess hand väska . Den är använd några gånger men väldigt välbehållen. Den har flera fickor, två av de med dragkedja. Den har även en ring med en puff och en guess bricka(se andra bilden) som går att ta bort eller ha kvar.
Hand väska - Släppt lite färg på kedjan och de guldiga detaljerna
Andra annonser från Väskor
Visa alla
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Väska  - Väska med kedja
Svart axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Väska  - Helt ny
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.