Alla kategorier > Mode > Väskor
HELT NY Zadig Väska
HELT NY Zadig Väska - 0 HELT NY Zadig Väska - 1 HELT NY Zadig Väska - 2

HELT NY Zadig Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Endast uppmötning, endast kontant och den kommer i original förpackning. Snygg beige axelremsväska som går att ha till många olika stilar. 3500kr NYPRIS

Alvin
Alvin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zadig väska  - Säljer denna skitcoola Zadig väskan då den inte kommer till användning. Både långt och kort axelband!💕💕
Zadig väska  - Intressekoll! En superfin väska från Zadig Voltaire i en beige/rosa färg. Kommer inte till användning längre. Den är använd sparsamt, men baksidan är lite sliten som man kan se på en av bilderna.
Zadig väska - Alldrig andvänt den då det inte är min still! Den är helt ny , köptes för 4000kr ( pris går att diskuteras vid snabb affär )
Zadig väska - Helt ny beige Zadig väska som tyvär inte kommer till användning. Den fraktas så fort den är köpt och betalas via Swish. Skriv för fler bilder
Beige Zadig väska  - Säljer en snygg zadig väska. Väskan har både handtag och en lång axelrem i kontrasterande färger. Perfekt storlek för det viktigaste!
Zadig väska - Hej säljer min bruds Zadig väska, hon vill tydligen inte ha den länge haha typiska tjejer. Hon köpte den för runt 2.500kr på rabatt om jag inte misstolka henne. Hör av er, fler frågor det är bara att skriva
Zadig väska  - samma väska som på första bilden förutom att kedjan har svart ”tyg” i sig istället för vitt. Defekter finns så som rost på kedjorna och färgen har lossat lite på märket samt tappat lite färg som ni ser på bild 2. Därav det sänkta priset. Nypris 3300
Zadig väska - Pris kan diskuteras men använt fåtal gånger super fin färg.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Intressekoll väska ~ inspirerad - Kollar intresse på denna inspirerad väska. Enligt tidigare säljare är den i äkta läder, men jag är osäker. I min mening är den i fantastiskt kvalite och stabil. Den är använd, tecken på användning Se ALLA bilder, då jag ej tar några returer på denna så va noggrann. Jag skickar GÄRNA fler bilder Mått: L: 30 - H: 25 (ca) Skambud undanbedes, tack.  Irrelevanta frågor kommer ej besvaras.  Liten extra gåva vid varje köp 💫 priset är satt till 800:- men vid Seriöst intresse är jag öppen för bud
By Malene Birger Abigail väska  - Använd väldigt sparsamt, få gånger I utmärkt skick, väskan har inga slitage heller defekt, handtag är i perfekt skick dock det finns små vita sträckor på ena sidan och botten av väskan (både på utsidan) (se bild 6&7 ) och små fläckar på insidan (har inte försökt ta bort, bild 4) Mått: Höjd 33 x Längd 56 x Vidd 18 cm Nypris 3200 kr
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Snygg svart axelväska från Yves Saint Laurent med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Tillverkad i slätt skinn med minimalistisk design och gulddetaljer som ger en lyxig vibe 😊    1a bild lånad
Svart handväska Zadig & Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt för dig som vill ha en edgy och stilren accessoar.
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Brun kuvertväska från Coach - Snygg brun kuvertväska från Coach i skinn med guldfärgat spänne framtill. Stilren design med struktur och klassisk form, perfekt för att bära det viktigaste. Väskan har ett elegant och tidlöst uttryck med diskreta sömmar och praktiskt innerfack.