Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stella mc väska - Hej❣️Intressekoll på min stella mc väska. Den är i ny skick.  Såklart äkta, väskan är köpt för 7000. Skulle helst byta mot modellen Falabella Fold-Over Tote Bag mini svart med guldkedja❤️ Hör av dig om du vill köpa eller byta🫶 2 första bilderna är lånade❣️
Stella mc väska  - Super fin väska som inye kommer till användning i ny sick
Stella McCartney liknande väska - Fin väska som inte kommer till användning. Pris är diskuterbart.
stella mccartney liknande väska - Säljer denna superfina väska som knappt är använd! Inga defekter🤍 skriv för frågor
Stella McCartney LIKNANDE väska - En skit snygg väska med kedja och glitter som PÅMINNER om Stella McCartney. Aldrig använd och i perfekt skick 💕
Svart Stella McCartney liknande väska - Snygg svart axelväska med glansig finish och grova silverfärgade kedjor längs kanterna och som axelrem. Väskan är i ett jätte fint skick men kommer tyvärr inte till användning längre! Vid frågor eller pris så kontakta mig💕
Liknande Stella Mc väska
Liknande Stella Mc väska - 89 Liknande Stella Mc väska - 90 Liknande Stella Mc väska - 91

Liknande Stella Mc väska

Storlek: Medium
Kategori: Väskor
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina väska som inte kommer till anvädning mer, knappt använd i super bra skick. ❤️

Tina
Tina
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun/vinröd flätad axelväska från Carin Wester - Säljer en brun/vinröd axelväska från Carin Wester i flätad design. Väskan har justerbar axelrem med knutdetaljer och är gjord i mjukt skinn. Perfekt storlek. Nästan aldrig använd!
Svart handväska med dragkedja och snygga detaljer från Gina Tricot💕 - Säljer en praktisk och snygg svart handväska från Gina Tricot. Den är använd ungefär 5/6 gånger men är som ny. Den är även nydligen tvättad på utsidan🫶🏻OBS! Band tillkommer tyvärr inte då jag tappat bort det.
Beige och svart handväska - Snygg handväska  i beige canvas med svarta detaljer och handtag i skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har ett stilrent, klassiskt utseende med rund form.
Ljusrosa quiltad handväska Miu Miu - Säljer en ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett snyggt mönster, dragkedja upptill och både handtag och axelrem. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med unik look.
Väska - Helt ny
Svart axelväska - Mått: 50 x 23 cm. Är lite sliten på hörnen (syns på bild 7), har lite rosa färg på ena sidan (bild 4) och är lite nött på framsidan där handtagen sitter fast. Rekommenderar att inte ha allt för tunga föremål i väskan, utöver detta är den mycket fin och har många små fickor som antingen öppnas med knapp, dragkedja eller magnet knapp
Grå handväska  - Säljer en ljusgrå handväska med silvriga detaljer och dragkedja. Med väskan tillkommer även ett långt band som syns lite på sista bilden. Skriv för bättre bilder, frågor eller mått!
Svart axelväska med fransar - Cool svart axelväska i skinn med snygga fransdetaljer och silverfärgade metalldelar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt en praktisk dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha plats för allt du behöver.