Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jätte cool väska från unlimit -  denna väskan är jätte cool och passar till allt. Jag köpte väskan i 2022 för 799kr, den är inte sä änvänd så i godskick.
Unlimit väska - Väska från Unlimit, mycket gott skick och har bra fack💞💓
Grå väska  - Snygg grå hand väska som rymmer mycket plats. Väskan är i gott skick men har en liten liten fläck på sig
Grå Tiamo väska!  - Grå snygg Tiamo väska. Köpt för cirka 2 år sedan men inte använt den sedan 1 år tillbaka. Den har inga täcken på rost på kedjan och inte heller några andra större defekter. Nypris 500kr. Hör av er vid frågor!🩷Kan tänka mig sänka vid snabb affär och seriös köpare. (köparen står för frakten)
Grå väska - Jätte fin grå väska💓
Grå väska  - Supersnygg grå väska från nunno🩷praktisk då den har många små fack, ett axelband som går att justera och ett kortare band så man enkelt kan bära väskan🩷nypris 1799, använt skick!
Grå Väska - Liten grå väska av mjukt velour aktigt ribbat tyg
grå Unlimit väska
grå Unlimit väska  - 89 grå Unlimit väska  - 90 grå Unlimit väska  - 91

grå Unlimit väska

Storlek: STOR
Kategori: Väskor

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En rymlig och fin väska. Sparsamt använd och där med i ett mycket bra skick. Ursprungspris ca 2000kr Buda från 700kr💘💘

Cornelia Markusson
Cornelia Markusson
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beige axelväska med kedja - Säljer en beige axelväska från med monogram över hela väskan. Väskan har en snygg guldfärgad kedja som axelrem och guldfärgade detaljer, samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
YSL handväska - Supersnygg handväska. Går att justera axelbandet. Aldrig använd. Skriv för frågor🩷
Brun flätad axelväska i skinn - Brun Jackie väska. Går att ha både som clutch om man stoppar in banden men även med band (som går att justera i längd). Super fint skick!! 💕Köpt för 2400kr.
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
Brun vintage väska - Säljer denna mörkbruna vintage väska köpt secondhand. Står inget märke i den. Bilderna är från förra ägaren!
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska
Svart handväska - Svart handväska💕