Alla kategorier > Mode > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa smyckeskrin med dragkedja - Snyggt smyckesskrin i ljusrosa med dragkedja. Perfekt för att organisera ringar, örhängen och halsband. Enkel att ta med på resa och smyckena slipper trassla ihop sig! Om ni är intresserade av att köpa några ringar, skriv till mig (typ alla är till salu)
Smyckeskrin - Superfint smyckeskrin som inte kommer till användning❣️
Smyckeskrin
Smyckeskrin  - 89 Smyckeskrin  - 90 Smyckeskrin  - 91

Smyckeskrin

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Ur & Penn
Färg: Grå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grått smyckeskrin i fint sick. Säljs pågrund av ingen användning. Det kommer med en liten nyckel så att men kan låsa det och det är från Ur och Penn. Köptes för ca 300 säljs för 200

Alva
Alva
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa smyckeskrin med dragkedja - Snyggt smyckesskrin i ljusrosa med dragkedja. Perfekt för att organisera ringar, örhängen och halsband. Enkel att ta med på resa och smyckena slipper trassla ihop sig! Om ni är intresserade av att köpa några ringar, skriv till mig (typ alla är till salu)
Smyckeskrin - Superfint smyckeskrin som inte kommer till användning❣️
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓