Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino väska - Så snygg valentino väska i nyskick, endast haft i en vecka. Säljer då jag hittat en annan som jag hellre vill ha☺️ NYPRIS 1600kr. Pris kan diskuteras!!!
Valentino väska - Snygg svart axelväska från Valentino med logomönster över hela väskan.Den enda nackdelen är att låset fastnar lite, därav priset, men väskan är i mycket bra skick.
Valentino väska  - Valentino väska stor modell använd men fortfarande bra skick🤍
Valentino väska - Svart valentino väska i storlek mid. Perfekt vardags väska till skola eller arbete. Väskan är i mycket bra skick.
Väska  Valentino - Fin kvalité. bara använd några gånger. handtag och axelrem, dragkedja på insidan. Axelrem går att ta av
Valentino Väska - En väska från VALENTINO. Har slitningar på bandet (se bild 3), därav priset. Nypris 1469kr, men finns inte längre att köpa. Köparen står för frakten. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Valentino väska - Säljer denna super fina väska från valentino, den har tyvärr gått sönder där man knäpper den men den går fortfarande att stänga därför drar jag ner priset från 3000 till 800❤️pris kan diskuteras❤️
Valentino väska - helt nytt
Valentino väska
Valentino väska - 0

Valentino väska

Storlek: Liten
Kategori: Väskor
Märke: Valentino
Färg: Svart

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd få gånger, säljer för 700 kronor. Kan mötas upp i Göteborg eller posta den.

Olivia
Olivia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Brun och beige bucket bag med snörning - Snygg bucket bag i brunt skinn och beige canvas med cool snörning upptill. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa sömmar och guldfärgade detaljer. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk accessoar. Lånad bild, säljer inte under 420!
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Zadig liknande väska - Zadig liknande handväska i skinnimitation med två rejäla handtag, dragkedjor framtill och en snygga silverfärgade detaljer. Den har ett rymligt fack med innerfickor och beige foder. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. Använd ca 2 gånger
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Zadig väska liknande - Cool svart handväska i skinnimitation med två handtag och avtagbar axelrem. Väskan har silvriga dragkedjor framtill och en snygg vingdetalj i metall med små stenar. Perfekt storlek för mobilen, plånboken och lite smink.
Brun handväska från Miu Miu i skinn - Säljer en brun handväska från Miu Miu i slätt skinn med guldfärgade detaljer och logga framtill. Väskan har rundade handtag, en liten matchande miniväska som dekoration och dragkedja upptill. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.