Alla kategorier > Mode > Väskor
Valentino väska
Valentino väska - 0 Valentino väska - 1 Valentino väska - 2 Valentino väska - 3

Valentino väska

Storlek: medium
Kategori: Väskor
Märke: Valentino
Färg: Blå
Skick: Acceptabelt skick

3000 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Blå valentino väska i modellen ”Glam lock”, sjukt snygg men säljer då jag inte längre använder. Insidan är ganska smutsig och den har varit inlämnad för lagning en gång då fästet till kedjan lossnade (se bild). Köpt på Vestiaire, dustbag medföljer

Ebba
Ebba
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Valentino väska  - Säljer min valentino väska i modellen glam lock. Den har en liten söm på sidan som gått upp men går nog lätt att fixa. Köpte den för ett halvår sen på vestaire där den äkthets kontrollerades. Skriv om ni har frågor eller vill ha fler bilder
Valentino väska  - Skor ifrån Valentino, rockstud i ovanlig turkos sammet  Kommer med original dustbag
Valentino väska - Valentino Garavani rockstud spike, limited edition. Nypris 35 000 kr. Storlek large, lite större än den ”vanliga”, mer praktisk och mkt coolare!! Enligt mig den absolut snyggaste versionen som finns av denna väska🖤Hör av dig vid ev frågor!
väska  Valentino - Snygg axelväska från Valentino i mörkblått och svart rutigt tyg med kedjerem i metall. Väskan har en klassisk rektangulär form och logga framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren accessoar med lyxig känsla.
Valentino väska - En äkta valentino väska köpt i Italien men som aldrig kommit till användning 🩵
Valentino väska - Säljer denna fina valentino väska då den Inter kommer i bruk.
Valentino väska - Säljer världens finaste valentino väska i blå färg som inte säljs längre. Super fin till vår och sommar men funkar såklart året runt🥰Har dustbag!
SÖKER VALENTINO VÄSKA - Söker denna modell av valentino väska i storleken medium, helst i någon av dessa färger men är även öppen för andra färger. Kvitto eller äkthetsbevis uppskattas om det finns. Hör gärna av dig om du kan tänka dig att sälja💕
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
H väska  - Lyxig stilig väska perfekt för dig med Klass.splitter ny oanvänd
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.