Alla kategorier > Väskor
Röd väska
Röd väska  - 89

Röd väska

Storlek: MELLAN
Kategori: Väskor
Märke: Valentino

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer denna Valentino inspirerade väskan. Använd 1 gång

Lykkechadell
Lykkechadell
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig logga framtill.
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Zadig väska liknande - Cool svart handväska i skinnimitation med två handtag och avtagbar axelrem. Väskan har silvriga dragkedjor framtill och en snygg vingdetalj i metall med små stenar. Perfekt storlek för mobilen, plånboken och lite smink.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Svart axelväska med fransar från Maje - Säljer en svart axelväska från Maje i skinn med fransar på sidorna och en chunky guldfärgad kedja. Väskan har ett stilrent handtag upptill och minimalistisk design med coola detaljer. Köpte den på Maje i Stockholm men har inget kvitto kvar. Nypris 3145 kr och säljer den nu för 490 kr.