Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino väska - Säljer min valentino väska, den är jätte fin men har fel på dragkedjan därav reducerad pris.
Valentino väska  - Hej! Säljer denna axelremsväska från Valentino ❣️ Nypris 1500
Valentino väska  - Funderar på att sälja min valentinoväska då jag har andra väskor och den inte kommer till andväning💕🩵🙈det är den lilla modellen
Valentino väska  - 100% ÄKTA valentino väska utan defekter! 😊🫶🏻pris kan diskuteras
Valentino väska - Säljer min fina valentino väska💕har dustbag och äkthetsbevis från vestaire
Valentino väska - Två band. Köpt på zalando för ca 1 år sedan. Ny pris 1245 kr. Säljer då jag inte gillar den längre.💕
Valentino väska - Säljer den här väskan från Valentino(inte garavani)
Valentino väska - Jättesnygg väska från valentino!!
Valentino väska
Valentino väska - 89 Valentino väska - 90 Valentino väska - 91

Valentino väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Valentino
Färg: Guld

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin valentinoväska i nyskick.

Ebba💗
Ebba💗
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Superfin skinnjacka  - En jättefin skinnjacka i nyskick från missäy. Jackan är knappt använd och i storlek xs.
Lågmidjade jeans - Ett par jättesnygga lågmidjade jeans. De är storlek 34.
Kenzo t- shirt i nyskick - Ljusblå kenzotröja i nyskick. Använd bara ett fåtal gånger. Storlek 12A/158
Lågmidjade jeans från weekday  - Ett par supersnygga lågmidjade jeans från weekday. Modellen heter arrow och de är i storlek W24/L32.
Låg- mid Rise jeans från weekday  - Ett par supersnygga ljusblå jeans från weekday som knappt är använda. Modellen är twig och de är i storlek W24/ L30.
Jeanskjol från hollister - En jättefin jeanskjol från hollister. Kjolen är använd endast ett fåtal gånger. Storlek W24
Fin sommarklänning från zara - En jättefin sommarklänning från zara som endast är använd vid 2 tillfällen . Storlek XS
Blus från hm - En superfin blus från hm i jättebra skick. Blusen är i storlek 34
Liknande annonser
Visa alla