Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska från Valentino - Säljer en snygg svart axelväska från Valentino. Väskan har en justerbar axelrem med märkeslogga och en praktisk dragkedja för säker förvaring. Perfekt för både vardag och fest!
Svart axelväska från Valentino - Snygg svart axelväska från Valentino med justerbar rem och dragkedja. Finns 3 olika fickor med dragkedja på utsidan, 2 fram till och 1 på baksidan. Finns ytterligare ett innerfack inne i väskan
Svart axelväska från Valentino - Snygg svart axelväska från Valentino med justerbart band där loggan är tryckt. Väskan har två dragkedjefack, en framtill och en baktill, och är tillverkad i slitstark syntet med detaljer i skinnimitation. Perfekt storlek för mobil, plånbok och nycklar.
Svart axelväska från Valentino - Snygg svart axelväska från Valentino med stilren, rektangulär form och justerbar rem. Väskan är tillverkad i skinn och har diskret logga på framsidan samt flera fack med dragkedja inuti. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design och vill ha plats för det viktigaste. Kom med prisförslag, priset är inte fast
Svart axelväska från Valentino - Snygg svart axelväska från Valentino med justerbart band och flera fack. Bra skick, 7/10. Storlek one-size.
Svart axelväska från Valentino - Snygg svart axelväska från Valentino med justerbart band där loggan är tryckt i vitt. Väskan har dragkedja upptill och ett extra fack framtill med dragkedja. Tillverkad i slitstark syntet och har flera innerfack för småprylar.
Svart axelväska från Valentino - Snygg svart axelväska från Valentino med justerbart band där loggan står tryckt i vitt. Väskan har en dragkedja framtill och är tillverkad i ett slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för mobil och småprylar, enkel att bära crossbody.
Valentino Axelväska - Säljer min Valentino axelväska för att jag inte använder den längre. Om du har frågor om väskan det är bara och att skriva till mig. Skick skulle jag säga att det är 5/10.
En ”VALENTINO” axelväska
En ”VALENTINO” axelväska  - 89 En ”VALENTINO” axelväska  - 90 En ”VALENTINO” axelväska  - 91

En ”VALENTINO” axelväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Valentino
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min oanvänd valentino väska den är i ett ny skick och är aldrig använt. Den är helt svart med svart text helt ren inom för.

Alexander Jellow
Alexander Jellow
(6)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Unik Zadig väska i ormskinn  - Säljer min snygga och unika Zadig väska i blå, beige färg. Passar till allt och är otroligt snygg. Passar att ha båda kedjorna längst axeln eller en. Här används ordentligt därav kedjorna tappat lite färg och väskan (se bild) ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥
Balenciaga city bag - Super fin marinblå city bag med guld detaljer från Balenciaga! Använder inte den så mycket som jag önska därför säljer jag den!!! Sliten vid handtagen och överlag på väskan! Se bilderna.💓💓
Zadig & Voltaire Sunny Bag - Säljer nu min så sjukt snygga Zadig väska i modellen XS Sunny Studs Bag. Kvitto samt äktighetsbevis finns och tillkommer även om så önskas💓💓
YSL Korthållare - Yves saint laurent plånbok i svart läder med gulddetaljer, det är en julklapp som inte kommer till användning. Den är helt i nyskick och allt medkommer 🩵
Vit handväska  - Säljer en snygg vit handväska - köpt på second hand vet ej om äkthet men supersnygg
Svartvit shoppingväska By Malene Birger - Stor och rymlig shoppingväska från By Malene Birger med svart och vitt grafiskt mönster. Väskan har svarta handtag och detaljer, samt ljus insida med logotyp. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga accessoarer.