Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino väska - Jättesnygg väska från valentino!!
Valentino väska - Valentino väska med guld detaljer. Aldrig använd
Valentino väska  - Säljer denna snygga valentino väska för att den inte kommer till användning lite defekter men man märker inte av de pris kan diskuteras!
Väska från Valentino - Ny väska från Valentino! Pris kan diskuteras. Finns fler bilder.
Valentino väska - Det är en super fin väska från valentino bags. Den är lite rostig (kolla bild 3) den har även tappat en metall sak men man märker inte det och det ser inte konstigt ut. Köpt för ca 600 säljer för 200.
Väska Valentino - Säljer Valentino väska med paket och medföljer även lång kedja. Pris: 600kr Helt oanvänd!
Valentino väska - Helt oanvänd valentino väska. Säljer för 650 kr 🎀
Valentino väska - Säljer min fina valentino väska💕har dustbag och äkthetsbevis från vestaire
Valentino väska ADA
Valentino väska ADA - 89 Valentino väska ADA - 90 Valentino väska ADA - 91

Valentino väska ADA

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Valentino
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina valentino väska, den är väl använd och kedjorna har börjat tappat färgen, men annars är den fortfarande jätte fin. Köpt för 1665kr

Nina
Nina
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
zadig / zadigvoltaire  - Säljer då den ej kommer t användning  Säljer en svart quiltad axelväska från Rebecca Minkoff med coolt hexagonmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har en snygg metallogo framtill och dragkedja längst ner. Perfekt för dig som vill .
Väska GinaTricot - Använd men i gott skick 🌸
Handväska med FF-mönster - Säljer en ikonisk handväska med det klassiska FF-logomönstret i svart och brunt. Väskan har guldfärgade detaljer, kedjerem och en stor metallspänne framtill. Använd ett fåtal gånger och är i otrolig kvalitet! Dustbag tillkommer☀️
Svart Balenciaga handväska i skinn - Cool svart handväska från Balenciaga i äkta skinn med silverfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och nitar. Kommer med extra axelrem och spegel. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit.
Vit handväska från Balenciaga - OBS, vet inte om de är äkta! Så därav priset. Snygg vit/beige  handväska med klassiska detaljer, flätat handtag och dragkedjor både fram och inuti.  Och lite smutsig.