Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino väska - Jättesnygg väska från valentino!!
Väska Valentino  - Jättefin väska från Valentino Bags💘 Nypris 1385 säljer för 1000 då den endast är använd ett fåtal gånger❣️SKRIV FÖR EGNA BILDER!
Valentino väska  - En helt ny och oanvänd valentino väska. Nypris 850kr. Säljer för 600kr, skriv för fler frågor och bilder🌸
Valentino väska  - Funderar på att sälja min valentinoväska då jag har andra väskor och den inte kommer till andväning💕🩵🙈det är den lilla modellen
Valentino väska - Valentino väska med guld detaljer. Aldrig använd
Valentino väska  - Säljer denna snygga valentino väska för att den inte kommer till användning lite defekter men man märker inte av de pris kan diskuteras!
Valentino väska - Snygg svart axelväska från Valentino med stilren design och rundad form. Har använts en del men används inte längre. Köpt för 1200💕
Väska från Valentino - Ny väska från Valentino! Pris kan diskuteras. Finns fler bilder.
Valentino väska
Valentino väska - 0 Valentino väska - 1 Valentino väska - 2 Valentino väska - 3

Valentino väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Valentino
Färg: Svart

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina valentino väska jätte bra skick❤️

Alicia Holm
Alicia Holm
(8)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!
Bag - Som ny🤍
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Shoulder bag  - Like new never been used bought in korean.
Zadig & Voltaire väska - Jättefin Zadig sunny bag i den lilla modellen, köpt för ca 2 år sen💕