Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit kuvertväska. - Blank vit kuvertväska. Passar jättebra till balen eller andra festligheter. Den är endast använd en gång och är därför i nytt skick. Finns tillhörande kedja om man vill ha den runt axeln.
Vit kuvertväska - Trendig vit kuvertväska i randigt material med puffig form och fina veckdetaljer framtill. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en unik touch. Lätt att bära i handen och passar till många olika stilar.
Vit kuvertväska - Snygg vit kuvertväska med krokodilpräglat mönster och guldfärgad V-detalj på locket.
Vit kuvertväska med silverdetalj - Stilren vit kuvertväska med snyggt strukturmönster och en elegant silverfärgad metallist på framsidan. Väskan har en kedja inuti så den kan bäras på axeln. Perfekt för dig som vill ha en clean och modern look. Använd en gång utan tecken på användning.
Vit kuvertväska med kedja - Stilren vit kuvertväska med silverfärgad kedja och metall-detalj på locket. Väskan har en elegant struktur i materialet och passar perfekt när du vill lyfta din outfit med något klassiskt och fräscht.
Vit kuvertväska från Urika - Säljer en stilren vit kuvertväska från Urika med avtagbar handledsrem i guld och praktisk dragkedja på baksidan. Perfekt att ha till bal eller liknande tillfällen. Använd endast 1 gång och det var på min bal förra året, där av finns en fläck på väskan. .
Vit och svart kuvertväska från Guess - Snygg kuvertväska från Guess i vit skinnimitation med svarta detaljer och metallplatta framtill. Väskan har ett blommigt innerfoder i rosa och blå toner, samt dragkedja på insidan. Perfekt för att lyfta din outfit med en stilren touch.
Vit kuvertväska från Bubbleroom - Söker denna väskan om det finns någon som är villig att sälja!
Vit kuvertväska
Vit kuvertväska  - 89 Vit kuvertväska  - 90 Vit kuvertväska  - 91

Vit kuvertväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min gulliga kuvertväska som inte kommer till användning. Endast använd en gång så i fint skick. Skriv gärna för fler bilder. 💕

Ingrid
Ingrid
(7)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Locktång  - Säljer en locktång då den inte längre kommer till användning. Jätte fint skick och det blir superfina lockar. I bra skick då jag nästan aldrig använt den. Skriv vid frågor eller fler bilder så löser vi. 💗💗
Supersöt kofta från & other stories  - Säljer denna supersöta koftan från & other stories då den inte kommer till användning längre tyvärr. Varsamt använd och i mycket bra skick. Innehållet 40% Alpacka och 32%ull och resterande polyamid och elastan.
Kofta från Zara - Supersöt kofta från Zar i bra skick. Storlek L men passar bra på mig som brukar ha M.
Supersöt topp/blus - En superfin topp som passar perfekt till att klä upp sig eller bara som en vardaglig topp. Aldrig använd och därför i nytt skick.
Söt sommartopp - Fin topp i bra skick då den knappt är använd. Supersöt tilll sommaren.
Liknande annonser
Visa alla