Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mini väska - Gullig ljusrosa mini- ryggsäck från Aldo. Använd fåtal gånger.
Mini väska  - En liten väska ifrån glitter i nyskick.
MINI VÄSKA - Säljer den här miniväskan då den inte kommer till användning. Använd fåtal gånger 💗 Den är lite mer ljusrosa än hur den uppfattas på bilden ✨För mer info skriv i PM✨     Frakten är inte inräknad i priset
Glittrig mini väska - Fin mindre väska från mango som inte kommit till användning. Nyskick❣️
Mini - väska - Helt ny mini väska från Shein
Rosa mini väska - Säljer min rosa mini väska som jag har aldrig använt. Priset kan diskuteras. skriv för fler bilder och information.
Mini väska
Mini väska  - 89 Mini väska  - 90 Mini väska  - 91

Mini väska

Storlek: 0
Kategori: Väskor
Färg: Rosa

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna rosa mini väska som är perfekt att ha sina kort och mobil i till sommaren! Oanvänd och kommer inte till användning! Går även att ta av bandet och trä igenom det på baksidan för att ha den som en midjeväska🌸🌸Färgen ser lite mörkare ut på bild

Isa Larsson
Isa Larsson
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny