Alla kategorier > Mode > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Säljer den här fina väskan som aldrig kommer till användning köpt på glitter💕
Väska  - En rosa väska från Gina. Tror den är använd 2 gånger och sen har den bara hängt i mitt rum. Ser ut som ny
Väska  - Rosa väska med silver band, man kan ha den på två sätt.
Väska - Jätte fin axelremsväska knappt användt
Väska  - Fin korallfärgad väska
väska
väska - 89 väska - 90

väska

Storlek: 30cm
Kategori: Väskor
Färg: Rosa

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

en söt vårväska som rymmer mycket, säljer då den inte kmr till användning och jag vill få bort den

j
j
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Väska - Säljer den här fina väskan som aldrig kommer till användning köpt på glitter💕
Väska  - En rosa väska från Gina. Tror den är använd 2 gånger och sen har den bara hängt i mitt rum. Ser ut som ny
Väska  - Rosa väska med silver band, man kan ha den på två sätt.
Väska - Jätte fin axelremsväska knappt användt
Väska  - Fin korallfärgad väska
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Väska  - Helt ny
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Dam väska  - Dam väska i mycket bra skick, använd ett par gånger