Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Axelväska  - Använd nån gång
Axelväska - Fin svart/mörkbrun väska i nyskick! Rymlig och stor till skolan/jobbet.  Äkta läder
Axelväska - Axelväska från Guess, köpte från Zalando, ma kan använda som en väska eller två olika väskor. Använd knappt en gång. Köpte till 1100kr på rea säljer till 850kr.
Axelväska - Snygg svart axelväska i skinnimitation med guldfärgade kedjedetaljer och justerbar axelrem. Väskan har flera fack med dragkedja och ett randigt innerfoder. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig väska med plats för allt du behöver 🤍.
Axelväska  - Axelväska mulberry  tror det är äkta läder och är osäkert på om den är riktigt eller inte men fin ändå väl använd slitage se bilder bredd: 38cm höjd: 20cm
Axelväska - Säljer denna söta, glittriga och trendiga axelväska från H&M:)
Axelväska  - En fin axelväska från märket Glamorous och är köpt på nelly, säljer för 100kr + frakt💕💕
Söt axelväska
Söt axelväska  - 89 Söt axelväska  - 90

Söt axelväska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke:

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väska i jättefint skick!

Issa
Issa
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Levisjacka - Sötaste jackan från Levis med Super Mario 🍄som ny! Limited edition.
Sommarjacka - Kortare jacka i storlek S.
Superfin retro-jacka! - Som ny, knappt använd i storlek S
Oanvänd t-shirt - ”You can’t trip with us”  Oanvänd, storlek xs men är oversized
Topp - gullig topp, helt ny 🍊
Väska  - gammal väska från Marc Jacobs, jättefint skick 🤎
Oversized blazer  - Oversized blazer, passar xxs-m
Nike Air Force - Nike Air Force. Fint skick!
Jacka i fint skick - Vårjacka i superfint skick!
OANVÄND skjortklänning - Så fin skjortklänning från ASOS, oanvänd i storlek 36 💘
Liknande annonser
Visa alla