Alla kategorier > Mode > Väskor
väska
väska - 0

väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

svart väska med kedja, skriv för egna bilder eller frågor!!❤️❤️ köpte för länge sedan men använt väldigt fåtal ggr

Lowis Ruud
Lowis Ruud
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Väska  - Säljer denna skit söta o fluffiga väska eftersom jag aldrig fått användning av den! 🥰
Väska - Söt liten axelremsväska som knappt är använd, den är i fint skick och har inga defekter💕
Snygg väska  - Säljer denna sjukt snygga väskan!!🩷🩷🩷 funkar bra att hålla i men änev att ha över axlen
Väska - Hej! Säljer nu denna svarta väska med nitar då den inte kommer till användning längre. Denna väska är såå rymlig och passar till alla tillfällen!
Väska - Säljer denna snygga väska som är ganska så liten men smidig att ha på fest och liknade!❤️
Väska - Man kan ha bandet kort och långt💓 har knappt använt så i väldigt bra skick💓💓
Väska - Jag säljer denna väska för att den inte kommer till användning. Den är i väldigt bra skick. På utsidan har den ett fack och på insidan har den två lite mindre.
väska - fin väska jag fick i present, kedjan är blandning av guld o roseguld
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
Korthållare - P korthållare med ask
söt blå väska - aldrig använt
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.