Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ATP atelier väska  - Super snygg!!
ATP atelier väska  - Dåligt skick. Magneten som är till för att stänga väskan är trasig och en hel del repor i väskan
ATP atelier väska arezzo   - Säljer min super fina ATP Atlelier väska i den populära färgen khaki Brown, bra skick lite repor här och där vid frågor eller funderingar är det bara att skriva vad som!☺️ nypris är lite strax över 5000
ATP ATELIER - Väska. Finns kort och långt axelband till. Nypris 5800.
ATP Atelier handväska  - Super duper snygg handväska i färgen Khaki Brown i storleken Arezzo , super duper bra skick 🫶🏼🫶🏼
Brun handväska från ATP Atelier - Snygg brun handväska från ATP Atelier i slätt skinn. Väskan har ett stilrent och modernt formspråk med rundat handtag och magnetlås. Perfekt storlek för det viktigaste och med detaljer i guld. Märkt med ATP Atelier på insidan. Saknar det långa bandet
ATP Atelier väska - Stilren svart handväska i skinn med unik asymmetrisk lockdesign. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem med guldfärgade detaljer. Perfekt storlek för vardagsprylar och ger en clean och modern look. Väskan är i ett speciellt material som man kan se på bilden, nypriset är därför 5900kr eftersom att det är ett mer exklusivt och kvalitativt material. Jag köpte väskan på nk förra vintern och den är sparsamt använd sedan dess. Skriv för fler frågor eller bilder!
Atp atelier väska - Säljer underbar miniväska köpt på vestiaire. Äkthetskontollerad men med spår av användning. Urgullig väska!!😍🌸
ATP atelier väska
ATP atelier väska - 89 ATP atelier väska - 90 ATP atelier väska - 91

ATP atelier väska

Storlek: M
Kategori: Väskor
Färg: Brun

2600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Färger överrensstämmer med de två första bilderna. Sista bilden ser man rispor och att handtaget har tappat sin form. Men den fungerar som vanligt och har axelband till så går att bära på två sätt. Skicka meddelande för mer info:)

Fanny Wångstedt
Fanny Wångstedt
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart handväska från Gina Tricot - Snygg svart handväska från Gina Tricot i mjukt syntetmaterial. Väskan har silverfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en dragkedja framtill. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika outfits.
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
Svart axelväska med rutigt mönster - Snygg svart axelväska med vitt rutigt mönster och justerbar axelrem.!!!som går att ta av!!!Väskan har dragkedja upptill och är tillverkad i ett tåligt syntetmaterial. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar till din outfit.
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️kommer med långt band❤️pris kan diskuteras
Brun handväska från Guess med lås - Säljer en brun handväska från Guess i syntetmaterial med struktur som påminner om struts. Väskan har dubbla handtag, silverfärgade metalldetaljer och ett stort lås framtill. Insidan är fodrad med mönstrat tyg i vitt och orange med Guess-logga. Fråga innan köp
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.