Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ATP atelier väska  - Super snygg!!
ATP Atelier väska - Stilren svart handväska i skinn med unik asymmetrisk lockdesign. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem med guldfärgade detaljer. Perfekt storlek för vardagsprylar och ger en clean och modern look. Väskan är i ett speciellt material som man kan se på bilden, nypriset är därför 5900kr eftersom att det är ett mer exklusivt och kvalitativt material. Jag köpte väskan på nk förra vintern och den är sparsamt använd sedan dess. Skriv för fler frågor eller bilder!
Atp atelier väska - Säljer underbar miniväska köpt på vestiaire. Äkthetskontollerad men med spår av användning. Urgullig väska!!😍🌸
Atp Atelier väska  - Atelier väska knappt använd, köpt för 4500. Säljer på grund av att den inte kommer till någon användning.💕
ATP atelier väska  - Dåligt skick. Magneten som är till för att stänga väskan är trasig och en hel del repor i väskan
ATP atelier väska - ATP atelier väska, andvänt men i bra skick
ATP atelier väska - Stor ATP väska, får plats med allt du kan tänka dig. Super snygg och trendig🤩Skriv innan köp!!
ATP atelier väska
ATP atelier väska - 0 ATP atelier väska - 1 ATP atelier väska - 2 ATP atelier väska - 3 ATP atelier väska - 4

ATP atelier väska

Storlek: Mini
Kategori: Väskor
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd 2 gånger. Nypris 3900kr. Har fått enstaka repor som syns på sista bilden, men syns bara i vissa ljus och vinklar 💙 ingår dustbag

Filippa S
Filippa S
(18)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
 Monogram Mini Handväska - Säljer en brun minihandväska  med klassiskt monogrammönster och beige detaljer. Väskan har två korta handtag och avtagbar axelrem i läder. Kommer med dustbag och box. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och tidlös design.
Balväska - Supersnygg väska som passar helt perfekt till balen!😍Endast använd en gång så precis som ny! Finns även ett band som följer med💕Den är lite beige/vit. Tror den är köpt från Zalando☺️
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick