Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fendi Baguette axelväska monogram - Fendi Baguette axelväska i svart och brun canvas med ikoniskt FF-monogram över hela väskan. Väskan har ett brett spänne framtill i silverfärgad metall och justerbart axelband i svart skinn. Kommer med originalbox, påse och dustbag😍säljer då den inte kommer till användning längre.
Fendi zucca baguette  - Fendi Zucca Baguette.  In excellent condition!  Vintage and 100% authentic.  Serial number, and FF stamped zipper hardware.  Tobacco and black FF monogram Zucca canvas.  Magnetized snap closure.  Slight discoloration on hardware.
Fendi baguette bag - Rosa baguette bag vintage bag
Fendi baguette - Jätte snygg Fendi baguette som är i jätte fint skick och kan skicka fler bilder privat för att se dess fulla skick då det fortfarande ör en vintage väska så kan förekomma någon fläck men inget som alls syns då den annars i skick är som ny har dustbag kvar till den
Fendi Baguette  - FENDI Zucca Baguette Bag  - Silverfärgade beslag - Enkel platt justerbar axelrem - Bruna läderdetaljer - Brunt foder och en ficka med dragkedja på innerväggen  Övergripande skick: Mycket bra. Utvändigt skick: Mycket bra. Lätt slitage och märken vid läderd
Fendi  - Säljer min Fendi väska som jag använt i en månad men som inte kommer till användning mer
Fendi  - Köpt 2020.Använt skick men inget som är märkbart. Passar till allt, får plats med en del: stor plånbok, hårborste, smink, läppglans m.m Får alltid massa komplimanger för den! (har ett litet brännmärke, men inget som är synligt)
Vintage Fendi baguette väska svart - Intressekoll på min Fendi baguette! Den är i bra skick men väl använd! Passar till alla outfits och är väldigt rymlig för sin storlek! Finns att köpa på andra second hand hemsidor för runt 10 000! Köpt på Vestiaire så är autentifierad, och har dustbag 🫶🏻
Fendi baguette
Fendi baguette - 89

Fendi baguette

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: Fendi

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin Fendi baguetteväska. Väldigt sparsamt använd så i toppskick 👌 medföljer även en längre rem om man vill ha den som crossbody. inte äkta. OBS! JAG KOMMER RESA BORT 25/5 OCH DÄREFTER VARA BORTA 4V, ÄR DU INTRESSERAD AV ATT KÖPA BEHÖVER DET SKE INNAN DESS

Elvira
Elvira
(29)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Brun och beige bucket bag med snörning - Snygg bucket bag i brunt skinn och beige canvas med cool snörning upptill. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa sömmar och guldfärgade detaljer. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk accessoar. Lånad bild, säljer inte under 420!
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Zadig liknande väska - Zadig liknande handväska i skinnimitation med två rejäla handtag, dragkedjor framtill och en snygga silverfärgade detaljer. Den har ett rymligt fack med innerfickor och beige foder. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. Använd ca 2 gånger
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Zadig väska liknande - Cool svart handväska i skinnimitation med två handtag och avtagbar axelrem. Väskan har silvriga dragkedjor framtill och en snygg vingdetalj i metall med små stenar. Perfekt storlek för mobilen, plånboken och lite smink.
Brun handväska från Miu Miu i skinn - Säljer en brun handväska från Miu Miu i slätt skinn med guldfärgade detaljer och logga framtill. Väskan har rundade handtag, en liten matchande miniväska som dekoration och dragkedja upptill. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.