Alla kategorier > Mode > Väskor
Beige väska
Beige väska  - 89 Beige väska  - 90 Beige väska  - 91

Beige väska

Storlek: Small
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Brun

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna snygga beiga väska som aldrig användts!❤️ frakt är ej inräknad!

123
123
(21)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige väsks - Beige liten väska från zara, helt oanvänd med prislapp kvar.
Beige väska  - Aldrig använd
Beige väska  - Stor och rymlig väska  i beige och brunt. Perfekt för dig som vill ha plats för allt och samtidigt hålla stilen.
Beige väska - 20x14cm. Aldrig använt helt ny
Beige väska  - Beige väska från Zara i fint skick
Beige medelstor väska - Väldigt snygg beige stor väska! 💗Köpt här på plick men säljer då jag fick en liknande i present. Väskan är i ett bra skick men har små fläckar där den är lite mörkt men inget man tänker på! Köparen står för frakt. Kontakta mig om ni har frågor💗
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Zadig väska - Har ej äkthetsbevis, men har köpt den här på Plick som äkta. Pris kan diskuteras, vill bli av med den där av lågt pris💕inga defekter
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Väska med kedja
Handväska  - Säljer en snygg handväska i blått denimtyg med ikoniskt monogrammönster. Väskan har guldfärgat lås, beige och rött skinnhandtag samt gul insida. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt cool detalj till din outfit. Väskan är helt ny inköpt alltså aldrig använd.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Marinblå handväska från Coach  - Snygg marinblå handväska från Coach i skinn med guldfärgade detaljer köpt från NK. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem, samt dragkedja för säker förvaring. Perfekt för att bära med sig det viktigaste med stil. Inga skador, inga fel precis som ny ✨