Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
By Marc jacobs väska - En Marc by marc Jacobs väskagrå i riktigt skinn,med silver detaljer. Super fin till vad som helst,har använts fåtal gånger. Det är en axelbandsväska.
Grå datorväska Marc by Marc Jacobs - Säljer en grå datorväska från Marc by Marc Jacobs med upphöjt bokstavsmönster och röd dragkedja. Väskan har en platta med logga på framsidan och är tillverkad i syntetmaterial. Perfekt för att skydda din laptop med stil.
Grå datorväska Marc by Marc Jacobs - Säljer en grå datorväska från Marc by Marc Jacobs med coolt reliefmönster av bokstäver och röd dragkedja. Väskan har en platta med logga på framsidan och är perfekt för att skydda din laptop med stil. Passar dig som gillar snygga detaljer och modern design.
Grå datorväska Marc by Marc Jacobs - Säljer en grå datorväska från Marc by Marc Jacobs med coolt reliefmönster av bokstäver och röd dragkedja. Väskan har en platta med logga på framsidan och är perfekt för att skydda din laptop med stil. Passar dig som gillar snygga accessoarer.
Grå handväska Marc by Marc Jacobs - Snygg grå handväska från Marc by Marc Jacobs i mjukt skinn. Väskan har dubbla handtag, silverfärgade metalldetaljer och en ikonisk metallbricka framtill. Invändigt finns ett coolt mönstrat foder och dragkedjefack med logga.  Skriv till mig privat så kan jag skicka fler bilder🥰
Marc by marc jacobs väska - Jättefint skick!  Passar bra att ha skolbäcker och dator i.
Grå axelväska Marc by Marc Jacobs - Snygg trendig grå axelväska från Marc by Marc Jacobs i mjukt skinn. Väskan har justerbar rem, guldfärgad metallplatta framtill och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många olika outfits. Väska som är i nyskick!
Vit axelväska Marc by Marc Jacobs - Snygg vit axelväska från Marc by Marc Jacobs i mjukt skinn. Väskan har justerbar axelrem, kortare handtag och guldfärgade metalldetaljer. Framsidan pryds av en metallbricka med logga. Perfekt storlek för allt du behöver ha med dig. KÖP FRÅN MIN VINTED INTE HÄR heter mqriameh där
Marc by jacobs
Marc by jacobs  - 89 Marc by jacobs  - 90 Marc by jacobs  - 91

Marc by jacobs

Storlek: -
Kategori: Väskor
Färg: Grå

1600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna Marc by jacobs väska, knappt använd så den är som nyskick. Modellen säljs inte längre men den var dyr vid inköp❤️ köp direkt för 1800 (många intresserade så de blir först till kvarn!)

Emilia
Emilia
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun flätad axelväska med canvaspåse - Säljer en snygg brun axelväska i flätad skinnimitation med avtagbar axelrem och handtag. Väskan har en innerpåse i beige canvas med dragsko. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design som sticker ut.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Rosa Balenciaga axelväska i skinn - En helt ny populär väska från blensciaga i skinn, väskan är från Kina alltså äkthet. ❌
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Beige handväska i sliten denim - Cool beige handväska i denim med slitna detaljer och grova sömmar. Väskan har två rejäla handtag och en stor dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil. Unik look som sticker ut!
Blå kuvertväska i skinn med snörning - Snygg blå kuvertväska i mjukt skinn med cool snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära med sig. Stilsäker accessoar som lyfter din outfit.
Axelväska från Kurt Geiger - Snygg axelväska i denim från Kurt Geiger Perfekt storlek för det viktigaste och ger en unik touch till din outfit. Pris kan diskuteras 😇