Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
röd väska - supersöt röd väska! jätte bra fack. Köpt secondhand
Röd väska - Så söt röd väska som går att ha på ena axeln eller som cross-bodyväska🌹
Röd väska - Röd väska med avtagbar axelrem, mindre ficka fram med dragkedja.
Röd väska  - Säljer denna från okänt märke. Passar superbra till både vardags och fest! 💕
Röd väska - Skit snygg röd väska med guldiga detaljer💕 Pris kan diskuteras!
Röd väska
Röd väska - 89 Röd väska - 90 Röd väska - 91

Röd väska

Storlek: ONSIZE
Kategori: Väskor

35 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin väska som jag har köpt second hand för ett tag sen. Den har inga fläckar och man får plats med hyfsat mycket grejer. Frakt 66

Irja Lagerkvist
Irja Lagerkvist
(5)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beige axelväska med kedja - Säljer en beige axelväska från med monogram över hela väskan. Väskan har en snygg guldfärgad kedja som axelrem och guldfärgade detaljer, samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Brun flätad axelväska i skinn - Brun Jackie väska. Går att ha både som clutch om man stoppar in banden men även med band (som går att justera i längd). Super fint skick!! 💕Köpt för 2400kr.
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Brun vintage väska - Säljer denna mörkbruna vintage väska köpt secondhand. Står inget märke i den. Bilderna är från förra ägaren!
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
Svart handväska - Svart handväska💕
YSL handväska - Supersnygg handväska. Går att justera axelbandet. Aldrig använd. Skriv för frågor🩷