Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Super snygg men ja har flera andra🩷
Jättefin väska  - En jättefin väska som endast använts en gång.
Väska - Superfin stilren väska från pull&bear💌kommer tyvärr inte till användning, köpt för 650
Väska - Axelbandsväska/axelremsväska från glitter, så gott som ny
Väska - Liten svart populär väska, I bra skick.
Väska - Aldo mackie axelremsväska💕
Väska - Söt väska som jag köpte på sellpy men ångrade mig 🩵 Priset kan diskuteras !!!💓💓💓
Väska - Säljer denna fina väskan! Säljer den då den inte kommer till användning. Den har två olika band som går att byta mellan. Skriv om du har frågor om storleken eller annat🖤 Pris kan diskuteras!!!
Väska
Väska - 0

Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Jackie
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

1400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en väska från Jackie som jag använt max 10 ggr, säljer den då den inte kommer till användning! Tror inte att den finns att köpa kvar! Säljer för 1400kr vid snabbt köp!

Nora Grönlund
Nora Grönlund
(29)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jacka - Supersnygg army jacka säljes då den tyvärr inte kommer till användning längre! Den är lite fodrad! Köpt här på plick för ca 1 år sedan🩷 (lånade bilder)
Hermès guldarmband med beige detaljer - Snyggt armband från Hermès i guld med beige/grå färgl. Kommer i original ask och tygpåse. Inköpt för 8300kr. Den är lite böjd, men inget som påverkar funktionen!
Liknande annonser
Visa alla