Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Don donna väska - Jätte snygg don donna väska som man kan lägga macbook i  Bra kvalitet
Don Donna väska  - En svart don Donna väska i skinn. Har används ett fåtal gånger. Den har även en liten necessär.
DON DONNA väska - Köpt från Glitter. Har aldrig använts⚡️ Inte en äkta maje väska!😃
Don Donna väska - En svart fin handväska från Don Donna. Finns band till som man lätt kan koppla på och av. Säljer för att den tyvärr aldrig kommit till användning. Köparen står för frakten. Hör av dig ifall du vill ha fler bilder. Priset kan diskuteras❤️❤️
Väska från Don Donna  - En jätte söt väska från Don Donna. Väskan är köpt för något år sedan men bara hängt i garderoben. Har inga skador på sig, säljer för 100 kr.
Don Donna väska
Don Donna väska - 89 Don Donna väska - 90 Don Donna väska - 91

Don Donna väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke: Don Donna

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super snygg väska från Don Donna. Väskan är lite mindre än ett år gammal och i mycket bra skick (svårt att få bra bilder men den är hel och fin. Väskan har tre stora fack och tre mindre. Det finns även en längre rem som är avtagbar.

Miriam
Miriam
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Väska - Helt ny
Fin väska - Fin