Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintage väska  - Vintage axelväska som jag har köpt på loppis men som tyvärr inte kommer till användning. Metallen är lite rostig men väskan är helt ny och oanvänd
vintage väska - Vintage kuvert-väska men silvrig kedja!! Svart och glittrig och perfekt till fest eller andra event där man vill ha en simpel men lite extra snygg väska!!!
Skinnväska Vintage - Säljer lite väskor då jag nu har alldeles för många och ingen plats! Denna fina skinnväska hittade jag på en second hand butik. Den är i bra skick❤️
Vintage väska  - Fint liten vintage väska, frakt tilkommer 🌸
Vintage väska - Vintage väska köpt utomlands. Bra och rymlig:) Knappt använd så mycket bra skick!
Vintage
Vintage  - 89 Vintage  - 90 Vintage  - 91

Vintage

Storlek: 0
Kategori: Väskor
Märke: Esprit
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en fin läder/skinn väska. Märket är okänt. Kan vara esprit💞

Tilda Mårtesson
Tilda Mårtesson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla