Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guess väska  - Säljer en guess väska i lite champagne färgad/ guld. Jätte fin väska som skimrar lite. Silver kedjor.💓original box och allt finns kvar
Guess Väska - Den ser lite grå ut på den där bilden men den är svart!💕
Guess väska - Säljer nu min fina guess väska! Rymlig!
Guess Väska - Snygg svart axelväska från Guess med stilren, glansig finish och klassisk trekantslogga framtill. Väskan har ett huvudfack med dragkedja och innerficka, perfekt för det viktigaste. Tillverkad i syntetmaterial och har en enkel, modern form. Aldrig använd, som ny. Nypris: 1500kr
Guess väska - Knappt använd pris kan diskuteras
Guess väska - Helt ny och så fin guessväska🧸🫶passar bra som skol eller jobbväska och har bra plats med många olika fack😊
Guess väska - underbar brun väska från guess. jättefint skick, pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
GUESS väska  - Helt ny oanvänd guess väska, köpte för cirka en månad sen men säljer pågrund av att jag har många liknande och behöver mer variation. Super fin och rymlig!
Guess väska
Guess väska - 89 Guess väska - 90 Guess väska - 91

Guess väska

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Guess

850 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina guess väska som köptes i Guess butiken i Florida i Januari 2020. Säljer för 850kr då den inte kommit till användning de senaste åren så har bara använts runt 4 gånger. Denna typ av väska verkar inte säljas längre då jag inte hittar den på hemsidan men den heter ”Women’s Vickie Logo Satchel”. Kom privat för fler bilder. Den är i nyskick förutom en liten fläck på insidan som syns lite på andra bilden.

Emiliamodin
Emiliamodin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Thomas Sabo armband - Säljer ett Thomas Sabo armband för 400kr+frakt. Nypris var 700kr och det är 18cm långt. Boxen kommer inte med.
Jeans - Säljer dessa par jeans som jag köpte hos ASOS men märket heter Stradivarius. Köptes i Oktober men bara testats en gång och lapparna sitter kvar som ni ser på tredje bilden. Köpte de för 359kr så säljer de för 250kr. De är i storlek 40 och säljer de då jag köpte fel storlek och brukar ha 36 så de blev för långa för mig. Jag är 163 om någon undrar om längden på.
Väska - Säljer denna söta väska från Shein eftersom den aldrig kommer till användning. Köptes för 103kr så säljer för 40kr+frakt. Den är i väldigt bra skick eftersom den bara använts cirka 4 gånger. Det enda lilla är att typ 2 st stenar har ramlat av. Kom privat för mer/bättre bilder. Den köptes i September 2021. Den är 11cm på höjden och 19cm på längden.💞
Guess plånbok - Säljer en guess plånbok som köptes i Januari 2020, i Guessbutiken i Florida. Nyskick förutom en liten gul fläck på baksidan men som knappast syns. Säljer för 200kr då den är använd under 10 gånger. Kom privat för mer information och bilder. Den är lite mer rosa i verkligheten.
Liknande annonser
Visa alla