Alla kategorier > Mode > Väskor
Väska
Väska  - 89 Väska  - 90 Väska  - 91

Väska

Storlek: Medium
Kategori: Väskor
Märke: Guess
Färg: Svart

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väskan köpte 1450 men 700 den är helt ny.

Titi Ghebrengus
Titi Ghebrengus
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Väska  - Jätte snygg slutsåld guess väska. Den har lite paljetter som glittrar i tyget men de syns inte på bild. Väskan är rymlig och har ett litet fack i. Har använt väskan en del och knapparna inuti väskan är lite missfärgade men de syns inte när den är stängd🖤
Väska - Säljer min jättefina Guess väska, väldigt bra skick och är lite mer än 2 år gammal, nypris var 1300kr. Tyvärr kommer den inte till använding och den är såklart äkta! Köparen står för frakt.
Väsk - Helt ny väska använt lite  kan nu sälja 650. Nytt pris var över 1100.
Väska - Intressekoll på min super fina guess väska den är i gott skick och har inga defekter säljer då den tyvärr inte kommer till användning längre, utrumet är rimligt och man får plats med en hel del, köpt för cirka 1295kr
Guess väska - Guess väska helt oanvänd, ny skick.  Äkta läder Liten söt cross over väska
Guess väska  - Nu säljer jag min svarta guess väska som är köpt ca 2 månader sedan! Den är använd endast 1 gång och är i nyskick! Den har inga tecken på användning. Väskan är medelstor skolväska/ shopping väska och rymmer väldigt mycket!  Väskan är såklart äkta också❤️
Guess väska - Knappt använd pris kan diskuteras
Guess väska - Köpt här på plick men kommer ej till användning då jag fick en liknande väska i present. Nypris 1 500 kr men säljer den för 400 kr då den är lite sliten
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Mönstrad datorväska - Säljer datorväska ❣️ Syr de själv samt necessärer bland annat, gör anpassade storlekar!! Priset varierar beroende på storlek!! 🥰
Svart Louis Vuitton keepall väska - Louis Vuitton Keepall Monogram Bandouliere resväska i svart skinn med klassiskt monogrammönster över hela väskan. Väskan har både handtag och axelrem, samt dubbla dragkedjor med Louis Vuitton-logga. Perfekt storlek för weekendresor och riktigt snygg design.
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
By Malene Birger Abigail väska  - Använd väldigt sparsamt, få gånger I utmärkt skick, väskan har inga slitage heller defekt, handtag är i perfekt skick dock det finns små vita sträckor på ena sidan och botten av väskan (både på utsidan) (se bild 6&7 ) och små fläckar på insidan (har inte försökt ta bort, bild 4) Mått: Höjd 33 x Längd 56 x Vidd 18 cm Nypris 3200 kr
söt blå väska - aldrig använt
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Väska ophidia  - Mycket bra skick, försiktigt använd
Intressekoll väska ~ inspirerad - Intressekoll väska. I min mening är den i fin kvalite och stabil. Den är använd, tecken på användning finns så Se ALLA bilder, då jag ej tar några returer på denna så va noggrann. skickar GÄRNA fler bilder innan köp. Mått: L: 30 - H: 25 (ca) Skambud undanbedes, tack.  Irrelevanta frågor kommer ej besvaras.  Liten extra gåva vid varje köp 💫 priset är satt till 800:- men vid Seriöst intresse är jag öppen för bud. Buda om ni tänkt GENOMFÖRA köpet. Priset talar för sig själv.