Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glittrig guldig kuvertväska med kedja - Säljer en glittrig guldig kuvertväska med silverfärgad kedja och metall-detalj på locket. Perfekt för att lyfta din outfit med lite extra bling. Väskan har en stilren och elegant design.
Glittrig guldig kuvertväska med kedja - Snygg kuvertväska i guld med glittrig yta och elegant guldfärgad kedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit. Stilren och enkel design som verkligen sticker ut.
Glittrig guld kuvertväska med kedja - Snygg kuvertväska i glittrigt guld med metallkedja som axelrem. Väskan har ett stilrent metallspänne och magnetlås. Insidan är ljus med ett fack och dragkedja. Perfekt för att lyfta din outfit med lite extra bling.
Guldig kuvertväska med kedja - Snygg kuvertväska i metallic guld från NA-KD. Väskan har en stilren kedjerem i guld, hård ram och klassisk låsdetalj upptill. Tillverkad i syntetmaterial med glansig finish. Perfekt accessoar för att lyfta din look. Finns ett kedja som man kan ta fram o lägga i kuvertväskan igen!! Perfekt för bal och annat
Guldig kuvertväska med kedja - Säljer en snygg kuvertväska i guld, finns även en kedja till✨ Väskan har en stilren design med ett triangelformat lock och passar perfekt till festliga tillfällen. Enkel att bära både i handen och över axeln.✨ Använd en gång🩷🩷
Guldig kuvertväska med kedja  - Snygg kuvertväska i  guld med mjuk, veckad design och guldfärgad kedja. Väskan har hård ram och stilren låsdetalj. Perfekt att bära i handen eller över axeln för en extra touch till din outfit.
Glittrig guld kuvertväska - Dm för mer information 🌸
Glittrig guldig kuvertväska - Säljer en snygg kuvertväska i guld med glittriga detaljer. Väskan har en klassisk rektangulär form och stängs med ett lock. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med extra bling.
Glittrig guld kuvertväska med kedja
Glittrig guld kuvertväska med kedja - 89 Glittrig guld kuvertväska med kedja - 90 Glittrig guld kuvertväska med kedja - 91 Glittrig guld kuvertväska med kedja - 92

Glittrig guld kuvertväska med kedja

Storlek: onesize
Kategori: Väskor
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin glittrig guld kuvertväska med kedja. Perfekt för fest, eller för att pimpa upp en vardaglig outfit. Den har en magnetisk knappstängning och en snygg design med en liten ficka inuti. Väskan är använd 1 gång.

NaomiAK
NaomiAK
(17)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Brun och beige bucket bag med snörning - Snygg bucket bag i brunt skinn och beige canvas med cool snörning upptill. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa sömmar och guldfärgade detaljer. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk accessoar. Lånad bild, säljer inte under 420!
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Zadig väska liknande - Cool svart handväska i skinnimitation med två handtag och avtagbar axelrem. Väskan har silvriga dragkedjor framtill och en snygg vingdetalj i metall med små stenar. Perfekt storlek för mobilen, plånboken och lite smink.
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.