Alla kategorier > Mode > Väskor
Väska
Väska  - 89 Väska  - 90 Väska  - 91

Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Vit

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En söt liten väska som man kan ta med sig när man går ut. I denna väska får man plats med: mobilen, liten pefym, plånbok, nyckar och smink samtidigt. En väldigt smidig väska. Den e gulvit som ni ser så inte 100% vit om man jämnför med mitt linne.

Tilde
Tilde
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
väska - köpt i spanien på loppis, några defekter, går säkert att fixa, skriv för fler bilder🙌🏽 PRIS KAN DISKUTERAS!!☺️
Väska  - Jätte söt birkin liknanze väska från jasperconran, säljer då den inte kommer till användning. Man får med en nyckel till låset såklart, deg finns tecken på använding men inget man tänker på och fläcken på bild 4 sitter på insidan, pris kan diskuteras
Väska - Säljer en jätte fin väska! Vet ej vart den är ifrån men den är helt fläckfri. Aldrig använd och kvalitén är 10/10!
Väskor  - Den vita väskan med sträck på är helt oanvänd och den andra är använd ungefär 5 gånger, säljer båda för 70 annars 1 för 40kr
Väska  - Säljer min väska från zara då den inte kommer till användning. Endast använt vid ett tillfälle.
Snygg väska  - Preppy väska. Bra skick. Skriv för flera bilder🤍
Väska - Jättefin väska🤍har lite fläckar inne
Väska - Säljer den här fina väskan. Aldrig använd och köpt utomlands. Köpt för 700 men säljer för 400. Skulle säga att den är vit grå. Pris kan diskuteras
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Svart bag  - Riktigt stilren svart gg bag kan kombineras till många olika outfits
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Grå Go y datorfodral - Säljer en stilren grå datorfodral med det klassiska grafiska mönstret över hela väskan. Väskan har en smidig dragkedja upptill och är perfekt för att hålla ordning på dina viktigaste grejer. Ikonisk design som sticker ut. Säljer till bra pris. Vid snabb affär kan pris diskuteras. Snabb frakt!!!
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto