Alla kategorier / Mode / Väskor
Handväska
Handväska - 89

Handväska

Storlek: **
Kategori: Väskor
Färg: Blå

35 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin handväska i bra skick!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ginatricot kjol - En vanlig blå jeanskjol Från ginatricot i storlek L, skulle dock säga att den lätt passar någon med storlek S/M! Hör av dig vid intresse!💗 frakten ör ungefärlig och kan sänkas eller höjas några kronor!💗 står ej för postens slarv💗
Teddy jacka - En svart Teddy kappa i fint skick. Storlek 158/164. Hör av dig vid intresse!💗 frakten är ungefärlig!💗
Fila skor - Ett par äkta filaskor i bra skick. Använda ett fåtal gånger. Storlek 39. hör av dig vid intresse!💗 frakten är ungefärlig!💗
falska Läderbyxor från ginatricot  - Detta är ett par falska skinnbyxor från Gina i storlek S, dom säljs för 120 kr. Dom är nästan som nya och har inga skråmor. Hör av dig vid intresse!💗 frakten är ungefärlig! Den kayn alltså sänkas eller höjas med några kronor! Står ej för postens slarv!💗
Sommartopp - En jättefin sommartopp säljs för 40kr, den är i jättebra skick och inte använd en ända gång!💗 hör av dig vid intresse!💗 frakten är ungefärlig och kan sänkas eller höjas några kronor!💗 står ej för postens slarv!💗frakten=13kr i plastpåse!
Baströja - En vanlig svart basis t-shorts till salu! Nyskick!!💗
Jacka - En kamouflage färgad typ av jacka med svart luva!💗 har använt ett fåtal gånger och ör därför i nyskick!💗💗 den är i xxs upplevs som xs/s i storleken!!💗
Svarta skinnyjeans - Svarta skinnyjeans utan hål säljs! Aldrig använda och jättefina!
äkta adidas t-shirt - Jättefin adidas t-shirt som självklart är äkta! Trycket ser ut som köpt orecis som själva tröjan!
Mollyjeans från gina  - Jättefina mollyjeans ifrån Gina, byxorna är dessutom som nya !!💗
Liknande annonser
Visa alla
Blå handväska  - En blå söt Axelväska ifrån asos
Handväska  - Säljer min vit/blåa handväska ifrån Gina Tricot, väldigt sparsamt använd, 2-3 gånger max 🥰
Handväska - Supersöt blå handväska. Inga defekter och knappt använd🩷 perfekt för sommaren
Handväska  - En söt jeans väska! Frakt: 45kr
Handväska - Handväska med broderi-ränder i olika färger.
Handväska  - Säljer denna super söta lilla handväska!! Inte äkta men så fin och så söta detaljer. Perfekt för att liva upp en outfit!
Turkosblå handväska - Blågrön handväska med guldfärgade detaljer köpt i Thailand. Nästan helt oanvänd och förutom en liten fläck på baksidan så är den helt oskadad och ren. Får plats med mycket. Ungefär 15 cm hög och 20 cm bred. Går att använda som handväska eller över axeln.
Fortsätt i appen →