Alla kategorier > Mode > Väskor
Handväska
Handväska - 89

Handväska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg axelväska

sarajarlekrantz
sarajarlekrantz
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Handväska - En jättefin brun handväska med lite detaljer på bandet. Väskan har använts men är i väldigt fint skick. Kom gärna med bud!🤎
Handväska - Handväska, andvänt men gott skick! Slitna handtag, se bild Mått:  Bredd: 35 cm Djup: 9 cm Höjd: 30 cm
Handväska - Säljer en Neverfull i Damier Ebene-mönster. Väskan är brunrutigt med mörkbruna skinnhandtag och detaljer. Insidan är röd med svarta ränder och har en innerficka med dragkedja. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver.
Handväska  - Säljer denna snygga väskan med mycket utrymme.
Brun handväska - Säljer min favorit väska då jag sparar för att köpa en ny!  Brun skinn Super fin Två stora fack i och flera små
Handväska - Handväska från Shein Fint skick 50kr + frakt (!!OBS SÄLJER ÅT MIN SYSTER!!)
Handväska  - Mörkbrun handväska köpt secondhand. Den är väl använd men har inga defekter. Det finns ett extra fack på insidan och är väldigt rymlig.
Handväska - Söt mörkbrun handväska som jag tror är i äkta läder🥹 Går att ha som crossbodybag!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Väska  - Helt ny
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Väska med kedja
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Dam väska  - Dam väska i mycket bra skick, använd ett par gånger