Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Axelväska  - Jättefin axelväska från H&M, går att använda på flera olika sätt.
Axelväska  - I fint skick.
Svart axelväska  - Stilren svart axelväska i skinn med rundad form och lock med magnetlås. Väskan har en lång axelrem som är twistad och med knyt som på bild (banden går ej att justera så du vet)
Svart axelväska  - Svart axelremsväska från H&M
Axelväska H&M  - Säljer min snygga axelväska pågrund av ingen användning. Väldigt bra skick😊🌸 köpte på H&M för 149 kr och säljer för 79 kr
Svart axelväska - Säljer en svart axelväska med quiltad design och justerbar rem. Väskan har en stilren, rektangulär form och stängs med lock. Perfekt för dig som gillar en klassisk men trendig look. Materialet är skinnimitation och detaljerna är i guld. Kontakta mig ifall ni är intresserade eller om ni har frågor/fler bilder❣️❣️
axelväska med monogram - Säljer en snygg axelväska  i klassiskt svart och grått monogrammönster. Väskan har justerbar axelrem, silverfärgad spänndetalj och insida i gul textil. Tillverkad i Frankrike med detaljer i skinn och ikoniskt mönster.
Svart axelväska - Säljer en stilren svart axelväska från H&M i slätt skinnimitation. Väskan har en oval form, silverfärgad dragkedja och justerbar axelrem. Perfekt för att bära det viktigaste och passar till många olika outfits. Sparsamt använd. Märke på baksidan, syns på näst sista bilden. Önskar du veta exakta mått? Tveka inte att höra av dig!
Axelväska
Axelväska  - 89 Axelväska  - 90 Axelväska  - 91 Axelväska  - 92 Axelväska  - 93

Axelväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: H&M

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väska i blank svart färg, från hm men säljer då den aldrig kommit till användning. Rymlig väska med en ficka med dragkedja på insidan av väskan. Bra skick och inga defekter.

Linas7553
Linas7553
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun axelväska från YSL - Säljer en snygg brun axelväska från Saint Laurent i mjuk mocka med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har breda axelband och ett rymligt fack med innerficka och dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga accessoarer.
Svart flätad handväska i skinn FRI FRAKT - Säljer en svart handväska med snygg flätad design och metallspänne upptill. Väskan är gjord i skinn och har ett rymligt fack som passar perfekt för smink och småsaker. Stilren och enkel att matcha med olika outfits.
Beige och svart handväska - Snygg handväska  i beige canvas med svarta detaljer och handtag i skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har ett stilrent, klassiskt utseende med rund form.
Brun/vinröd flätad axelväska från Carin Wester - Säljer en brun/vinröd axelväska från Carin Wester i flätad design. Väskan har justerbar axelrem med knutdetaljer och är gjord i mjukt skinn. Perfekt storlek. Nästan aldrig använd!
Grå handväska  - Säljer en ljusgrå handväska med silvriga detaljer och dragkedja. Med väskan tillkommer även ett långt band som syns lite på sista bilden. Skriv för bättre bilder, frågor eller mått!
Balenciaga city bag  - Säljer en ÄKTA Balenciaga city bag, endast seriösa köpare och inga skambud. Köpt på vestiaire och kvitto, orderbekräftelse samt autenticitet bekräftelse från Vestiare finns. Dustbag från vestiaire tillföljer vid köp. Skriv privat vid intresse 😊TRYCK INTE PÅ KÖP NU SKRIV FÖRST
Brun mocka axelväska från ARKET - Säljer denna väska ifrån Arket som är i jättefint skick. Väskan har använts ett fåtal gånger men kommer tyvärr inte till användning längre. Nypris 1390kr. Skriv vid frågor💗
Svart quiltad axelväska från YSL - Säljer en svart quiltad axelväska från Yves Saint Laurent med guldfärgade kedjedetaljer och YSL-logga framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har ett innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt snygg design.