Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Louis Vuitton Monogram Alma PM  - Säljer en klassisk Louis Vuitton Monogram handväska med brunt och beige LV-mönster, rundad form och två handtag i ljust skinn. Se bilder för skick och fläckar. Har legat oanvänd i dustbag och kartong de senaste 10 åren. Därav en mindre doft som behöver vädras bort. Sådan doft som kan bli när väskor inte används på ett tag. Kommer med original lås med nycklar, dustbag, presentbox, påse. Inköpt hos Louis Vuitton i Stockholm hösten 2004. Fler bilder finns 😊.
Louis Vuitton Damier Alma PM Väska - Säljer en ikonisk handväska från Louis Vuitton med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt mönster. Har några repor samt fläck i insidan men inte något som märks så mycket. Vid intresse kan jag skicka fler bilder videos.
Louis Vuitton Alma Pm Monogram  - Dark Pink/ Fuchsia Color Louis Vuitton Alma Monogram  Size : PM  Height: 24 cm  Width : 35 cm  Super snygg och chic väska för den som älskar kvalite.  För mer info om själva väskan gå in på Louis Vuittons hemsida, där kan ni även se vad den kostar.
Louis Vuitton ”Jena” PM - Skick: 9/10. | Ingår: väska.| Nypris: ~20 000kr För mer omfattande detaljer och bilder se thegrandcloset.com
Louis Vuitton Alma  - Alma PM i ovanligt fint skick. Klassisk väska, skriv vid frågor🤍🤍
Louis Vuitton Alma BB - Säljer min Louis Vuitton väska i modell Alma BB med daimer ebene canvas. Orginalkvitto, avtagsbart axelband, lås+nycklar, kartong och dustbag medföljer. ENBART seriösa köpare! Jag kommer inte posta väskan ENBART mötas för att sälja. Orginal pris 19.200kr
Louis Vuitton Alma bb - Ordinarie pris 18 600
Louis Vuitton Alma - Snygg handväska från Louis Vuitton i klassiskt monogrammönster. Väskan är brun med ljusbruna detaljer och har rundade former, två handtag och dragkedja upptill. Tillverkad i skinn och canvas med ikoniska LV-loggor över hela ytan.
LV ALMA PM
LV ALMA PM - 89 LV ALMA PM - 90 LV ALMA PM - 91

LV ALMA PM

Storlek: M
Kategori: Väskor
Färg: Brun

4500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skickar spårbart

Vintagestuff
Vintagestuff
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.