Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart väska  - Svart väska med silver detaljer❣️säljer då jag har likande så denna kommer inte till användning! Knappt använd så i bra skick😍
Svart väska - Jätte fin väska i bra storlek, den är i ett bra skick och funkar att ha till det mesta. Söker för bra pris💕
Svart väska  - Superfin väska i läder från det exklusiva märket Abro 44x30 Vid köp av flera varor får du rabatt 💛
Svart väska  - Cool svart väska  30x18 Vid köp av flera varor får du rabatt 💛
Svart väska - liten, enkel och smidig svart väska, helt oanvänd! tryck gärna på köp nu vid intresse💕
Svart väska! - En väska som inte har kommit till användning!
Svart Väska - Jättesöt väska som man kan förlänga och korta banden på den har inga stora defekter det enda lilla är att haken på dragkedjan inne i väskan har åkt av, men den är enkel att stänga och öppna ändå! Hör av er om frågor, måtten eller fler bilder!💕
Svart väska  - Säljer en väska från COSMOPOLITAN, mycket bra skick, inte använd många gånger så skulle säga att den typ är som ny! Säljer den för 100kr + frakt!
svart väska
svart väska - 89 svart väska - 90 svart väska - 91 svart väska - 92

svart väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

jaquemus inspirerad väska köpt utomlands🤍🤍

Lea☺️💞✨🧚‍♀️💖
Lea☺️💞✨🧚‍♀️💖
(22)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska