Alla kategorier > Mode > Väskor
Michael kors
Michael kors - 89 Michael kors - 90 Michael kors - 91

Michael kors

Storlek: Medium
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors
Färg: Marinblå

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min fina Michael kors väska, då den inte kommer till användning den är använd 1 gång, köpt för 5000kr men säljer nu för 1200

Nicolegomez
Nicolegomez
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
michael kors väska  - jättefin nästan ny väska från michael kors, köpt på deras egna hemsida i augusti, kan skicka bevis ifall de önskas, nypris 4300kr men finns inte längre kvar på deras hemsida i denna färg. Det långa bandet kan man ta av. Dustbag ingår. Pris kan diskuteras❤️
Michael kors - Marin blå favvo väska vill ha nytt hem. Fina gulddetaljer och i fint skick. Väldigt rymlig, ända som syns på användning är fötterna (se bild) knappt något att se.
Mörkblå Michael Kors väska - Säljer denna mörkblåa Michael Kors väskan som inte alls kommer till användning. Inga defekter, dragkedjan är dock ganska trög. Inte äkta!
Michael kors väska  - Äkta väska från Michael Kors I nyskick
Michael Kors väska  - Så gott som ny väska från Michael Kors i modellen Selma. Är i den största storleken i marinblå
Mörkblå plånbok från Michael Kors - Snygg mörkblå plånbok från Michael Kors med guldfärgad logga på framsidan. Plånboken har flera fack, dragkedja inuti och stängs med tryckknapp. Utsidan är i skinn och insidan är beige med detaljer i brunt och MK-mönster.
Svart och grå axelväska från Michael Kors - Snygg axelväska från Michael Kors i svart och grått med mönstrat tyg och guldfärgade detaljer. Väskan har dubbla handtag och en dragkedja upptill. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil. Bra skick och kvalitet. Den har dock två defekter vilket syns på sista bilden. dels har en av knapparna på framsidan låtsnat men vi har lagat det så att det ej syns så mycket och sen är den lite fläckig på insidan.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Grå Go y datorfodral - Säljer en stilren grå datorfodral med det klassiska grafiska mönstret över hela väskan. Väskan har en smidig dragkedja upptill och är perfekt för att hålla ordning på dina viktigaste grejer. Ikonisk design som sticker ut. Säljer till bra pris. Vid snabb affär kan pris diskuteras. Snabb frakt!!!
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
gg väska  - Storleken passar alla eftersom den går att justera bandet på
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Gucci  - Beige Messenger bag - Gucci Messenger Bag i beige säljes. Väskan är i fint skick, har legat oanvänd i garderoben i flera år. Detta är en eftertraktad modell som ej längre säljs av Gucci. Priset kan diskuteras.  Passa på! Btw hittar ej boxen samt betalningen i min gmail där av priset