Alla kategorier > Mode > Väskor
Couch inspirerad brun pouch
Couch inspirerad brun pouch  - 89 Couch inspirerad brun pouch  - 90 Couch inspirerad brun pouch  - 91

Couch inspirerad brun pouch

Storlek: ALL SIZE
Kategori: Väskor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte söt mini pouch som är couch inspirerad. Den är ganska använd då den kommer från min mamma under 2000s. Men passar bra till y2k stilen samt andra stilar! Har lite defekter så skicka privat för fler bilder!

Ttinaho
Ttinaho
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Monogram papillon pouch - Kom för mer info snabbaffär!! Buda för väska ge mig förslag tack
Brun ryggsäck med Fendi-inspirerat mönster - Snygg brun ryggsäck i skinnimitation med lock i beige och svart Fendi-inspirerat mönster. Väskan har justerbara axelremmar, praktisk snörning och ett stilrent spänne framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och rymlig väska till vardagen.
Kirigami Pouch storlek L - Helt ny Pouch  En av tre
Slutsålda Louis Vuitton Damier Cosmetic pouch - Superfin Cosmetic pouch från Louis Vuitton i klassiskt Damier-mönster och röd insida. Aldrig använd helt ny! Finns inte kvar helt slutsåld på hemsidan. Nypris 5550kr
Pouch bag - Hand Pouch bag i nylon. Används kick.
Louis Vuitton toiletry pouch - Used carefully. Material canvas and leather.
Bottega Veneta mini pouch  - Intressekoll på min älskade bottega väska. Köpt på mytheresa nypris 25520kr säljer för runt 15000 vilket var priset jag köpte den för då. Färgen är mörk brun och finns inte kvar längre. Lite sliten i färgen i öppningen då den stängs av metaller
Kenzo pouch marinblå - Säljer den här sååå snygga marinblå pouchen från KENZO med broderad tiger på ena sidan och orange Kenzo Paris-logga på andra. 🤩 Den är aldrig använd, helt nytt skick. Kommer med original dustbag med Kenzo-tryck. 💗💗
Andra annonser från Väskor
Visa alla
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
Plånbok - Plånbok
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Plånbok - Brun plånbok
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤