Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kuvertväska missoni liknande - Superfin färgglad kuvertväska med missoni liknande mönster. I väldigt fint skick!! Köpt på Sellpy med lappen kvar. Säljer då den inte kommer till användning❣️❣️❣️
väska  - Bröllop/fest väska. Är så kär i den hade den en gång i balen. Den är lagom glittrig och passar med alla färger.
Väska - Naturvit väska med färgglada ränder på, ca. 40cm bred och 40cm hög i utplattat läge (men blir mer avlång när man har den på sig). Bra storlek för stranden!
Väska - Cool leopard väska
Söt väska - En jättesöt väska som jag köpt från sellpy, säljer pga används inte 🫶🏼 den är fin men har andra väskor. Skriv för mer info 🤍🤍
Vanessa Nordensson

Missoni väska

Storlek: 18cm
Kategori: Väskor
Färg: Flerfärgad

4000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min missoni väska som är använd max 3 gånger!! Den är i kalvskinn och köpt 2021, nypris 950€. En sjal, dustbag och authentic card följer med

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska  - Marc Jacobs väska, fint skick! Lite smutsig inuti från smink som varit i väskan. (Går säkert att tvätta ur) Har kvar de långa bandet men de är sönder i spännet. 🩷🩷
Marc Jacobs väska - Nu säljer jag min otroliga Marc Jacobs väska som passar till allting! Jag har använt den mycket men är fortfarande i väldigt bra skick, skriv privat för fler bilder 🫶🏼 Det tillhörande axelbandet följer inte med. Säljer den för 2500 kr❤️
Mönstrad shoppingväska från Alo - Stor och rymlig shoppingväska från Alo med coolt gråvitt mönster och tydlig logga framtill. Väskan har två rejäla handtag och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen.
Vinröd handväska med flätat handtag - Frågan är som den ör på första fyra bilderna,mörkt ljus i sista bilden. Snygg vinröd handväska i skinn med unik flätad detalj på handtaget och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har en avtagbar axelrem och en stilren, geometrisk form som gör den till ett statement piece. Perfekt storlek för det viktigaste och stängs med magnetknapp.
Svart väska med nitar - Svart väska med nitar, köpt second hand men aldrig använd själv💕
Marlene Birger Tote - I super bra skick, nypris 3200kr
Louis Vuitton monogram handväska - Klassisk handväska från Louis Vuitton i brunt monogrammönster med ljusa skinnhandtag och detaljer. Väskan har dragkedja upptill och rymligt huvudfack. Perfekt storlek för vardagens essentials och ikonisk design.
Röd Balenciaga City handväska i skinn - Säljer en ikonisk röd Balenciaga City handväska i mjukt skinn med snygga metalldetaljer och dragkedja framtill. Väskan har både handtag och axelrem, samt flätad detalj på handtaget. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med cool attityd.