Alla kategorier > Mode > Väskor
SÖKER VÄSKA!!
SÖKER VÄSKA!! - 89

SÖKER VÄSKA!!

Storlek: S
Kategori: Väskor
Märke: NA-KD
Färg: Svart

3 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej jag söker en likadan väska som på bilden, om nån har en o sälja skriv till mig!!

Tuva Vestberg Törling
Tuva Vestberg Törling
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Söker atp väska!! - Söker denna väska i olika färger
VÄSKA SÖKES! - Söker denna eller liknande väska🤍 Om någon har och är intresserad av att sälja eller vet någon som säljer till ett bra pris så skriv till mig!
Söker denna väska  - Söker den här väskan från nakd eller liknande 🤩🤩
SÖKER!!! Väska från Hm - Söker denna väska från Hm. Skriv gärna💗
Söker zadig valtaire väska - SÖKER handväska i både svart och vit färg från zadig voltaire. Skriv även gärna om du har något som du tycker liknar💕
SÖKER MAJE VÄSKA - söker den här jättefina majeväskan i storlek M. Skriv gärna tilm mig om du har en som du skulle vilja sälja för ett rimligt pris!
!!SÖKER!! Zadig väska - Nån söt själ som skulle kunna sälja denna väska för 800-900kr🙏🏼
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Louis Vuitton Neverfull GM - Louis Vuitton Neverfull GM 🤎Har tecken på användning i den inre sidan på handtagen, annars i superfint skick. Köpt för 12.000 men säljer för billigare då kvittot försvann i flytten
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Vit Amor City handväska Elsa - Snygg vit handväska från Amor, modell City Bag Elsa. Väskan har flätade handtag, dekorativa dragkedjor och långa remmar på sidorna. Tillverkad i syntetmaterial och har en stilren, modern look som passar till många outfits. Den är även helt oanvänd med lappar och plast kvar.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Väska - Helt ny
Väska  - Väska köpt på en marknad för 300kr. Den har en stor blå fläck på insidan men inget som syns på utsidan därför biligt pris