Alla kategorier > Mode > Väskor
Trapstar bag/väska
Trapstar bag/väska - 89

Trapstar bag/väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min väska för har bytt stil och har en andra väskor men säljer för 300

Yeye
Yeye
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Trapstar bag - Cool svart axelväska med bred rem och unik vit broderad design på locket. Väskan har ett spänne framtill och passar perfekt för att bära dina viktigaste grejer. Enkel men ändå med en snygg twist.
Trapstar messager bag - Kan frakta eller mötas upp i Västerås
Trapstar väska - Säljer min Trapstar väska då jag inte har användning av den
Trapstar väska  - Trapstar väska röd svart fint skick nästan aldrig andvända Skriv om intresserad eller mer frågor
Trapstar väska - En helt ny trapstar väska💼 som har inte varit använd, har det bara lite svårt att öppna o stänga den
Trapstar väska - Helt ny. Snabb säljer den nu för behöver it den 😎
Trapstar väska  - 2 Trapstar väskor använda några gånger
TRAPSTAR väska - Helt ny
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
By malene Birger väska - Snygg svart kuvertväska från By Malene Birger. Väskan är använd ett fåtal gånger och är fortfarande i mycket bra skick. Inköpspris: 900 kr. Säljer för 700
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick
Grön mönstrad axelväska  - Säljer en grön axelväska med ikoniskt grafiskt mönster och snyggt spänne framtill. Väskan har en klassisk form och detaljer i skinn, perfekt för dig som vill ha något unikt och stilrent. Levereras i originalkartong. Har I två färger