Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Axelremsväska från Steve Madden  - Använd liten väska från Steve Madden, skicket syns på bilderna, pris kan diskuteras, skriv för fler bilder
Steve Madden - Säljer min steve madden väska, jättefint skick
Steve madden väska  - Supersnygg väska från Steve madden! Köpt för 1300 men säljer för lägre eftersom det skavts bort lite vid märket som syns på sista bilden 💕
Handväska från Steve Madden - Sportig och så snygg!! Lite repor på spännet (se bild), annars perfekt skick.
Steve Madden  - Oanvänd axelremsväska från Steve madden köpt genom zalando.  Priset kan diskuteras
Steve Madde väska  - Köpt dena väska för 999kr aldrig använt den och känner inte att den är min stil riktigt. Dena är som sakt sprillans ny och inga fläckar eller skador på den.
Steve Madden väska  - Super skick! Använd en gång.
Steve Madden väska - Säljer denna snygga väskan från Steve Madden!🤩använd ett fåtal gånger men kommer inte till användning längre. Kontakta mig vid fler frågor❤️
Axelremsväska Steve madden
Axelremsväska Steve madden  - 89 Axelremsväska Steve madden  - 90

Axelremsväska Steve madden

Storlek: Onezize
Kategori: Väskor
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina väska då den ej kommer till användning. I gott skick! 😊❤️Pm för fler bilder 🌻

Josephine Maria
Josephine Maria
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Gucci axelväska med kedja och GG-mönster - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och ikonisk logga framtill. Kommer med dustbag och originalkartong.
Svart axelväska i skinn - Använd fåtal gånger
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Svart axelväska med fransar från Maje - Säljer en svart axelväska från Maje i skinn med fransar på sidorna och en chunky guldfärgad kedja. Väskan har ett stilrent handtag upptill och minimalistisk design med coola detaljer. Köpte den på Maje i Stockholm men har inget kvitto kvar. Nypris 3145 kr och säljer den nu för 490 kr.