Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa handväska  - Vill kolla vad jag kan för väskan, ge gärna prisförslag 💖 Osäker vilket märke
Rosa handväska  - Rosa mjuk väska med brunt handtag 🩷🧸
Söt rosa handväska - En rosa handväska i fint mönster som blivit använd en gång☺️
Rosa handväska - Superfin handväska med flera bra fack som är rymliga. Den ser smutsig ut på bilderna av nån anledning men det är den inte, då den är använd 1 gång.
rosa genomskinlig hand väska  - Jag köpte denna i vintras och har använt den lite men nu känner jag att den inte helt passar min stil så därför säljer jag den! Det är inte mina bilder så jag kan skicka bilder ifall  någon vill! Den är i jättebra form och skit snygg! Skicka bara till mig ifall ni har några frågor!💞🥰
Rosa colorblock handväska - Säljer den här söta rosa handväskan då den ej är min stil längre, nyskick, använd fåtal gånger. Har mycket fickor och utrymme samt har nästan alla fickor Blixtlås för att skydda mot regn. ✨Frakt inkluderat i pris, kontakta mig vid köp✨
Rosa och röd handväska från Lancôme - Säljer en snygg handväska från Lancôme i stark rosa och röd färg. Väskan har två handtag, guldig dragkedja och är tillverkad i ett slätt syntetmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad accessoar.
Rosa Handväska - Svart Stella McCartney inspirerad axelremsväska med silvrig kedja. Sparsamt använd och i gott skick. Knäppe med blixtlås.
Rosa handväska
Rosa handväska  - 89 Rosa handväska  - 90 Rosa handväska  - 91

Rosa handväska

Storlek: 0
Kategori: Väskor

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ljusrosa handväska i ormskinns likande material från NA-KD i bra skick💘

Axelssonolivia
Axelssonolivia
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
Väska - Säljer en snygg med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och snörning upptill. Materialet är skinn och den har en rymlig bucket-form som är både trendig och praktisk.
Kurt Geiger Kensington axelväska - Säljer en Kurt Geiger Kensington axelväska med grov kedja i antikguld och snyggt rutigt tyg i mörka toner.  Perfekt storlek för det viktigaste.
Oanvänd Svart handväska i skinn med dragkedjor - Cool svart handväska i skinn med flera dragkedjor, dubbla handtag. Väskan har dekorativa remmar och ett fack framtill samt en hängande tag. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. INGEN KORTHÅLLARE KOMMER MED TYVÄRR OCH INGET AXELBAND❤️❤️❤️❤️❤️
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.
By Malene Birger - Snygg axelväska från By Malene Birger med svart och vit rutigt mönster. Väskan har en smal axelrem i svart och guldfärgad dragkedja. Insidan är fodrad i en brunrosa ton. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design. Bredd 25,5cm och höjd 18cm
Svart handväska  - Långt band medföljer ❤️lite av guld färgen har försvunnit på dragkedjan 💕priset kan diskuteras
Svart flätad väska - Handväska som är helt ny!