Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa handväska  - Vill kolla vad jag kan för väskan, ge gärna prisförslag 💖 Osäker vilket märke
Rosa handväska  - Rosa mjuk väska med brunt handtag 🩷🧸
Rosa handväska från Alimathy - Säljer en snygg rosa handväska från Alimathy med guldfärgade detaljer och många fack!
Rosa handväska - Superfin handväska med flera bra fack som är rymliga. Den ser smutsig ut på bilderna av nån anledning men det är den inte, då den är använd 1 gång.
rosa genomskinlig hand väska  - Jag köpte denna i vintras och har använt den lite men nu känner jag att den inte helt passar min stil så därför säljer jag den! Det är inte mina bilder så jag kan skicka bilder ifall  någon vill! Den är i jättebra form och skit snygg! Skicka bara till mig ifall ni har några frågor!💞🥰
Rosa colorblock handväska - Säljer den här söta rosa handväskan då den ej är min stil längre, nyskick, använd fåtal gånger. Har mycket fickor och utrymme samt har nästan alla fickor Blixtlås för att skydda mot regn. ✨Frakt inkluderat i pris, kontakta mig vid köp✨
Rosa Handväska - Svart Stella McCartney inspirerad axelremsväska med silvrig kedja. Sparsamt använd och i gott skick. Knäppe med blixtlås.
Rosa handväska  - Så fin rosa handväska, liknar bottega veneta! Så fint skick, ge rimliga prisförslag
Rosa handväska
Rosa handväska  - 89 Rosa handväska  - 90 Rosa handväska  - 91

Rosa handväska

Storlek: 0
Kategori: Väskor

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ljusrosa handväska i ormskinns likande material från NA-KD i bra skick💘

Axelssonolivia
Axelssonolivia
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
Svart handväska från Gina Tricot - Snygg svart handväska från Gina Tricot i mjukt syntetmaterial. Väskan har silverfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en dragkedja framtill. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika outfits.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Svart axelväska med rutigt mönster - Snygg svart axelväska med vitt rutigt mönster och justerbar axelrem.!!!som går att ta av!!!Väskan har dragkedja upptill och är tillverkad i ett tåligt syntetmaterial. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar till din outfit.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️kommer med långt band❤️pris kan diskuteras
Brun handväska från Guess med lås - Säljer en brun handväska från Guess i syntetmaterial med struktur som påminner om struts. Väskan har dubbla handtag, silverfärgade metalldetaljer och ett stort lås framtill. Insidan är fodrad med mönstrat tyg i vitt och orange med Guess-logga. Fråga innan köp