Alla kategorier > Väskor
Rosa väska
Rosa väska  - 89

Rosa väska

Storlek: Onesize
Kategori: Väskor
Färg: Rosa

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Rosa väska, kan användas som en vanlig axelbandsväska samt magväska (båda banden tillkommer) använd en gång

Namn
Namn
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa söt väska - Väskan är i hård plast och har en bra uppbyggnad. Kan användas t.ex på stranden eller nu till Barbie premiären om man så önskar.
Rosa väska - Rosa väska från Topshop, väskan är oanvänd och endast använd på bild. Köpt för 350:-
Rosa väska - Super fin rosa handväska/axelbandsväska, passar perfekt till sommaren. Den har inga defekter uton några få små hål på framsidan men det är något som har varit dör sedan den köptes, man tänkter knappt på dem!!⭐️
Rosa väska  - Super söt rosa handväska från humana! Lite ”inåtvecklad” på baksidan men annars fint skick! Super fin till sommaren💗
Rosa väska - En rosa väska från Ullared väldigt bra skick💞
Rosa väska - Säljer en snygg rosa axelväska med silverfärgad kedja. Perfekt för dig som gillar trendiga accessoarer med lite extra detaljer. Själv har jag aldrig använt den, är helt ny✨inget varumärke köptes från en marknad🌺
Rosa väska - Aldrig använd, utan prislappar men helt ny
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :) vet ej vart den är ifrån!💕🙏
söt blå väska - aldrig använt
Maje väska - Intressekoll på denna fina Majeväska! Den är i storlek M och i fint skick! Kontakta vid fler bilder eller frågor! 🤍😇 Kan tänka mig gå ner i pris!
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
Vinröd handväska med fransar - Snygg vinröd handväska i skinn med flätade handtag och dekorativa fransar. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och flera remmar som ger en cool look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Nypris 399. Skriv för fler bilder!