Alla kategorier > Mode > Väskor
Kuvertväska
Kuvertväska  - 89 Kuvertväska  - 90 Kuvertväska  - 91

Kuvertväska

Storlek: LITEN
Kategori: Väskor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt, stel kuvertväska med svart rosett i lätt glansigt material. Använd två kvällar. I väskan finns hållare för kedja som du kan koppla på om du har en eller köper till.

Michelle
Michelle
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kuvertväska - Säljer nu denna kuvert-leopardväskan, de går att sätta i band så att man kan ha den som en väska.. men de är inget man får med vid köp då de som hörde till försvann.. hör av er vid frågor osv🙌🏼🙌🏼😻😻
Svart kuvertväska - Svart kuvertväska i skinnimitation
Kuvertväska - Kuvertväska inte använd.
Kuvertväska  - Kuvertväska i svart med guldkant och fint mönster, använd ett fåtal gånger
Kuvert väska - Väldigt fin party väska. Äkta pälsskinn. Tyvärr så har den inte kommit till så stor användning för mig och hoppas att den får en ny ägare.  Mått: Längd: 34cm Höjd: 17cm Bredd: 3cm Nypris: 2999kr.  Se mina övriga aktioner!
Kuvertväska - En lite speciell kuvertväska eller festväska från Don Donna med silverring att sätta runt handleden. Använd en gång. Små märken från annan väska som legat emot den. Mått: höjd 14cm, bredd 23cm, djup 5cm i botten.
Kuvertväska  - Kuvertväska med band. Oanvänd. Superfin men kommer tyvärr inte till användning. Tryck gärna köp nu
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart axelväska  - Snygg svart axelväska från med klassiskt monogrammet i grått. Väskan har justerbar axelrem, dubbla dragkedjor och är tillverkad i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar. Svåra att hitta för låga priser.
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
söt blå väska - aldrig använt
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤