Alla kategorier > Mode > Väskor
Hello Kitty väska
Hello Kitty väska - 89 Hello Kitty väska - 90

Hello Kitty väska

Storlek: 28x23cm
Kategori: Väskor
Färg: Lila

15 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Genomskinlig väska med plastframsida med Hello Kitty-motiv köpt för några år sen. Har legat i en påse med andra väskor i nåt år så den är lite skrynklig, men inga permanenta skador ☺️ Mått: 28x23cm. Obs: Inte äkta Sanrio-merch :P

Nikki
Nikki
(21)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
hello kitty väska - så söt hello kitty väska som tyvärr inte kommit till användning.
Fin handsydd väska med Hello Kitty-motiv! - Fin handsydd väska med broderade detaljer i svart och lila, nitar och högkvalitativt konstläder & handtag med Hello Kitty-motiv. Den är tillverkad av kraftigt nylonliknande material och har ett stort fack och ett litet som kan stängas med dragkedja. Mått: 40 x 25 cm. Oanvänd.
Hello Kitty y2k väska - Jätte fin hello Kitty väska lite sliten men det syns inte💗😸
hello kitty väska - söt hello kitty axelremsväska! bra skick men svarta fläckar på insidan som jag har svårt att få bort.
Hello Kitty kasse  - Fint skick. I princip oanvänd. Vid funderingar skicka gärna pm. Pris är diskuterbart
hello kitty väska 🤍 - en jättesöt mini hello kitty väska 💗
Hello Kitty väska 💕 - Rosa Hello Kitty väska i bra skick!!💕 lite smutsig som man kan se (första bilden) men det går att få bort!! 💕 TRYCK INTE PÅ KÖP NU!!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Beige handväska från Stella McCartney - Trendig beige handväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i guld och rund logotypbricka. Väskan har en mjuk struktur och kedjehandtag som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit👏👏💓🥰🥰🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶