Alla kategorier > Mode > Väskor
Väska
Väska - 89

Väska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en helt ny väska som inte kommer till användning, alltså i nyskick! Buda!🖤

Vilma Näsström
Vilma Näsström
(36)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
väska - liten väska - säljer min superfina lilla väska med ko-mönster 🐄
Väska - Fin väska, liknar atp❤️❤️från monki
Väska  - Säljer denna axelremsväska då det inte är min stil. Bra skick och använt den få gånger. Skriv för fler frågor❤️
Väska - Säljer denna snygga väska som är ganska så liten men smidig att ha på fest och liknade!❤️
Väska - Cool väska! Möts upp på Söder, fraktar ej. ❤️‍🔥
Väska - Helt ny oanvänd väska. Kan användas på tre sätt beroende på om man tar av bandet eller fäster det på något av de två sätten som är möjliga (på baksidan eller insidan av väskan). Väldigt mörkt brun, hade jag inte vetat om det hade jag nog kallat den svart.
Väska - En liten söt väska från Gina tricot i en super fin baby blå färg🫶🏼
väska  - säljer denna jättefina väska som man kan justera så den blir en kortare väska. Inga defekter💘
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Vintage Coach Bag - Coach väska köpt utomlands i en vintage butik. Supersnygg!!
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️